Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van fizetős sportfogadás tippadó szolgáltatásokkal?

Figyelt kérdés
Pl. OHsports vagy sportingg(protipsters)

2020. dec. 3. 17:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted ha működnének ezek az oldalak, akkor aprópénzért árulnák a tippeket, ahelyett, hogy megtennék a saját tippjeiket, és vagyonokat kaszálnának?


Gondolj bele, ha csak minden héten 1db 2x oddsú meccsrő tudja a tutit, akkor 10 ezer forintból 650 milliót tudna csinálni... Ehelyett árulja a tippeket havi 5$-ért :D

2020. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
mármint 4 hónap alatt tudna ennyit.
2020. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra vagyok kiváncsi, nem laikus véleményre.
2020. dec. 3. 17:36
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Akkor fizess elő, zseniális szolgltatás, 5$-t adok érte havonta, és sok milliót keresek :D
2020. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként nem nagyon fogsz tapasztalatokat kapni, mert kevés az olyan hülye aki bedől nekik (bár pont itt a GYK-n van egy srác, aki százezreket keres egy ilyen tippoldallal, ő majd jön és megerősít)
2020. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
Nem 100%-os, így egy kis biztos jövedelem a fogadóknak tipp adóknak, én is megraktam az ingyenes tippet 500-al, erre jött 4500. Nem értek a sportokhoz, ahhoz azért jól bele kell merülni és még így is szerintem 50% eséllyel elbukhatod.
2020. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettő lehúzás. SŐT! A magyarok 99%-a lehúzás. Rossz helyen keresel. Első, neked meg közöd sincs a sportfogadáshoz, így azt javaslom, ne dobálózz addig ilyen összegekkel, amíg nincs benne tapasztalatod!
2020. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

"Első, neked meg közöd sincs a sportfogadáshoz, így azt javaslom, ne dobálózz addig ilyen összegekkel, amíg nincs benne tapasztalatod!"


Mesélj mester, miért éri meg pár $-ért árulni a tuti tippet ahelyett, hogy megtenné (és mellette mindezzel még az oddsot is leverni, mert ugye amikor sokan kezdenek valamire fogadni, akkor a fogadóiroda is észbekap)

2020. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Talán azért, mert nincs tuti tipp? Másrészt tudod van az a korlátozás dolog. Na igen, ott van a kutya elásva.
2020. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Elmondom hogy működik.


Egyreszt eleg egy paint a kepszerkeszteshez, masreszt hamisitjak a historyt. A vesztes tippek nagy reszet elfelejtik közölni.


Meg nem hallottam olyanrol aki elegedett lett volna barmelyik tippsterrel.



A legnagyobb balekok akik annak dolnek akik pontos eredmenyeket arulnak. Lattam ilyen fb oldalt. Persze a tet nem latszik, csak az hogy nyertes 5 15+odds. Mondjuk ilyet en is csinalok. Kivalosztok varhatoan sok golos meccset es az osszes realis pontos eredmenyre reszek 50ftot, szal kb 1000bol lefedek minden realis eredmenyt. Majd amelyik bejott bemutatom, lehagyva a tetet hogy hat de ez a referencia.. 😂 😂


Aki magatol nem kepes fogadni az ne is fogadjon.

2020. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!