Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tippmix, sportfogadás?

Baltaarcúu kérdése:

Tippmix, sportfogadás?

Figyelt kérdés

Mostanában gondolkodtam a sportfogadáson,hogy kezdjek neki?Regisztráljak valahol?Tippmix?

Nem karriert akarok ebből csinálni,csak jól jönne időnként egy kis plusz....meg az érzés miatt...

Folyton kell figyelni az eseményeket?



2018. nov. 23. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"csak jól jönne időnként egy kis plusz..."


Akkor menj el mellékfoglalkozásba vagy alkalmi munkára.

A sportfogadásból nem Te fogsz pluszt szerezni, hanem a Szerencsejáték ZRT.

És igen, folyton figyelni kell az eseményeket - különben honnan tudnád, hogy kire érdemes fogadni?

2018. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:
A regisztráció inkább kényelmet jelent, nem kell elmenned egy lottózóba, sorba állnod a szelvény befizetéséhez, nem kell készpénzt magadnál tartanod.
2018. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kerdezo de ha igy fogod fel sosem lesz belole penzed viszont buksz egy hatalmasat.
2018. nov. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kell figyelni élőben az eseményeket egy heti forma mit sem ér. Ha sokszor nyert a csapat inkább meglepetésre kell tenni. Kivétel a Psg. Ha biztosnak látszik a meccs azt tuti nem lesz az. Kicsi a szorzó + nagyon sokan nyernének.

Várj egy félidőt inkább élőben fogadj. így is úgy is nehéz eltalálni. ha kiállítanak egy hátvédet nincs jó játékos helyére akkor borul minden. (félidő előtt állítanak ki.) utána Egy-két gól szokott utána esni. Ezt is ügyesen kell.


www eredmenyek com

Én a neten ezt ajánlanám hu sportingbull com sokszor van ingyen 300ft fogadásra illetve, Volt hogy 3szor adtak 3000Ft ingyen fogadást befizetés után. :) Bankártyával is lehet fizetni.

Megélni nem lehet belőle. Én inkább félre tettem volna azokat a pénzeket. :)

2018. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Joshh275 válasza:

Én ezt az oldalt ajánlom:


[link]

2019. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!