Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen pénzügyi munkalehetőség...

Milyen pénzügyi munkalehetőségek vannak? Többi lent

Figyelt kérdés

Olyanra vagyok kíváncsi, ami nem tukmálásról szól, nem csalásról szól, nem az van, hogy vagy egy munkahelyen és a béred fix, hanem ahol a tudásod szabja meg a bevétel mértékét. Ééés...lehetőleg benzin-mentes (azaz nem benzines járművekkel járva teszem ezt).


Az értelmes és hasznos válaszolóknak előre nagyon szépen köszönöm válaszukat!



2020. dec. 5. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

programozó, nyelvtudással karöltve.


Nincs benzin, a világ bármelyik tájára dolgozhatsz, minél profibb vagy annál többet kereshetsz, nincs tukmálás

2020. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

A programozás mint pénzügyi meló... ügyes.


Könyvelés pl ha saját irodát nyitsz.

2020. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki tukmál az sose sikeres, mert az emberek többsége elküldi a búsba.


Groupama, Erste mobilbankár, ingatlanos ilyenekre gondolsz?

2020. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A programozás alapjáraton nem rossz, mindegyik érvényes rá, csak a pénzügy nem.


Nem könyveléses megoldásra gondoltam, hanem (most tudom legjobban megfogalmazni) kereskedelmi területen nézelődnék, ahol adok-veszek, licitálok. Minél nagyobb a tudásom, annál nagyobb árrést tudok létrehozni.


Igen, amolyan call centeres dologra gondoltam a tukmálás alatt. Az más lenne, ha potenciálisan érdeklődők felé kellene eladnom valamit (nem pedig egy akárkit felhívni (csak azért, mert megvan a telefonszáma, mert benne van a rendszerben), hogy nem tart-e igényt erre meg erre), de az ingatlanos világ nem az enyém.

2020. dec. 6. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!