Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üdv! Van esély a munkavállalás...

Üdv! Van esély a munkavállalásra Ausztriában a jövőévtől?

Figyelt kérdés
Február és Március környékén szeretnék kimenni dolgozni külföldre az egyik cimborámmal, mindketten beszéljük a nyelvet CNC gépkezelők vagyunk, de még ha nem is a szakmánkban szeretnék elhelyezkedni akkor is leginkább gyári munkásként keresnénk a helyünket. Külföldön a gyárakra mennyire volt hatással a járvány? Nyílván senki sem lát a jövőbe, de ekkorra tűztem ki a kiutazás időpontját, hogy ha sikerül munkát találni és nem tudom, hogy a járvány helyzet miatt sikerülhet-e kijutnunk, mert hát fiatalok vagyunk és most kell élni a lehetőséggel, hogy a jövőnket megalapozzuk.

2020. dec. 9. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"ekkorra tűztem ki a kiutazás időpontját,...

mert hát fiatalok vagyunk és most kell élni a lehetőséggel,"


Németeknél nyáron egy csomó munkást vittek repülők Romániából, aztán kitört a gyárban a koronavírus fertőzés.

[link]


Én a helyedben a február- márciust elfelejteném - hiába mondják, hogy a vakcina megoldást hoz, ahhoz még túl kevés idő telt el, hogy tudjuk, valóban hatásos-e, valóban ad-e védettséget?

Nyár eleje, közepe reálisabbnak tűnik, de senki nem tudja előre megjósolni, milyen gazdasági hatásokkal fog járni ez a vírus-dolog.

2020. dec. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyáron talán van
2020. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos elég necces a kimászkálás.

Ehhez a munkához meg fizikai jelenlét is kell.

2020. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!