Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Idén kétszer kaptam fizetéseme...

Idén kétszer kaptam fizetésemelést , pofátlanság lenne januárra is kérni?

Figyelt kérdés

A vírushelyzet miatt hasított az ipar, volt egyszer 10% egyszer meg 20% béremelés idén a többletmunka miatt a cégnél a középvezetői szektorban , most elméletileg januárra nem terveznek emelést , viszont kaptam ajánlatot konkurens cégtől, de csak 50 ezerrel több fizetésre mint a mostanim szóval ennyi miatt nem mennék el, viszont azon gondolkoztam, hogy belengetem a vezetőségnek ,hogy kaptam ajánlatot a másik cégtől /ők is ismerik, nagy konkurencia/ és elérhetnék újabb 10% emelést januártól?


Vagy inkább csak a teljesítmény meg a növekedésre hivatkozva kérjek 10% emelést?


Nem tudom melyikre hivatkozzak, azt se akarom, hogy azt higgyék, hogy esetleg én jelentkeztem oda vagy, hogy elakarok menni a cégtől. Egyébként tényleg nem akarok elmenni, ahhoz jóval többet kellene ajánlani mint havi 50 ezer forint.


2020. dec. 11. 19:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
62%

"Kamugyárban" "Kamukérdés"


Értjük, hogy ti egy gyárban dolgoztok napi 12 órát, és a nettó 160at 5 éve nem emelték meg, de ne haragudjatok már, ez nem mindenkire igaz.

2020. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!