Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen jól fizetö munkák...

Milyen jól fizetö munkák vannak ahol nincs szükség csapatmunkára?

Figyelt kérdés
Jól fizetö alatt bruttó 600 ezerre gondoltam

2020. dec. 21. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

business consulting, tréningek tartása

specializált kutatómunkák egy része

valami príma asztalos/stb kézimunkák

sikeres designer vagy egyéb kreatív szakma

2020. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a problémád a csapat munkával? Az emberekkel van a probléma vagy az együtt működéssel? Amúgy van pár, egyéni vállalkozás keretein belül is megoldható. Weboldal készítéstől, festő, asztalos, lakatos, nehézgépkezelő, kamionos - nemzetközi - stb.
2020. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Ezerszer felteszitek ezt a kérdést és mi ezerszer azt a választ adjuk rá, hogy valamilyen formában ígyis-úgyis kellesz emberekkel kommunikálnod és hozzájuk igazodnod, ugyanis nincs olyan munkavégzési formula, ahol egy terméket magadtól kitermelsz alkalmazotti viszonyban.


Ahelyett, hogy elutasítod a csapatmunkát, inkább igyekezz hozzászokni a tudathoz, hogy csapatmunka kisebb vagy nagyobb formában, de igenis lesz.


Viszont, ha nem lenne feltétel a bruttó 600ezer fizetés, akkor lehetséges olyan munkaköröket elvállalni, mint az éjszakai biztonsági őr. Na ott egy lélekkel se fogsz találkozni, vagy ha igen, akkor az neked már régen rossz.

2020. dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam éjszakás biztonsági őr. Elmondanám, hogy sokkal több emberrel találkoztam akkor, mint most online vállalkozóként. Az ügyfelekkel írásban kommunikálok, ami sokkal praktikusabb, mint a telefon, élőben sosem kell találkoznom senkivel.
2020. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Bérgyilkos
2020. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na de az már egy gyilkos bér, nem holmi 600 bruttó :D
2020. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!