Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakornoki állás után „rendes“...

Gyakornoki állás után „rendes“ állásban nem illene többet adni mint gyakornokként?

Figyelt kérdés

1 évet voltam gyakornok, mely ugye dec 31-el lejár.

Jan 1-től is maradok, de immár „rendes“ nem gyakornoki státuszban.

De a pofon: a bér kevesebb rendes állásban mint gyakornokként volt.


Ez nem pont fordítva szokott lenni?


Nem is biztos hogy így maradok, persze semmi se köt ide, ha lesz egy jobb ajánlat azonnal dobbantok.

Csak nem értem.

Tesóm is volt gyakornok, és amikor kikerült rendes állásba, egyből 100-al többet kapott.

Én meg nem többet, de még annyit se?


2020. dec. 29. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

A gyakornokokat nagyon kevés pénzért alkalmazzuk, még sosem láttam olyat, hogy ne nőtt volna jelentősena pénzük a felvételt követően.


De olyan nem létezik, hogy "illik". Ők tettek egy ajánatot, te meg elfogadtad. Ha nem tetszik, akkor nem kell aláírni a szerződést, s keresni kell másik állást.

2020. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Úgy van ahogy az első írja. Ha nem tetszik a fizetés, nem kell ott maradni annyiért.
2020. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a munkaerőpiacon. Ha nem tetszik, keresel másikat.
2020. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!