Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van értelme ennek...

Trashboy kérdése:

Szerintetek van értelme ennek a szakmának Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben a honvédséget néztem ki karrier lehetőségnek, de mire belevághattam volna sajnos közben kiderült, hogy van egy kis enyhe szívbillentyű lazaságom amivel már alkalmatlan vagyok bármi beosztásra is. Ezért nézegetem már egy jó ideje a Diana Fegyvertechnikai iskolát mert ha már katona nem lehetek legalább közel maradhatnék a haditechnikához. Viszont azért nem merek belevágni, mert hát azért magyarországon szerencsére/nem szerencsére, nincs piaca a fegyvereknek(habár ha jól tudom hamarosan megkezdődnek a cseh licensz alapján készülő cz fegyverek gyártása) ezért sem tudom, hogy mennyire lehetne ezzel elhelyezkedni meg nem szeretnék fölöslegesen 2 évet elpazarolni egy szakmára amivel semmire sem megyek. Régen amikor még általános végén kerestem az iskolákat utánna kérdeztem, hogy hol lehetne ezzel elhelyezkedni és mennyire lehet vele jól keresni, de csak annyi válasz volt, hogy rendőrségnél illetve honvédségnél lehet dolgozni és a fizetésre a tapasztalataik szerint eddig nem volt panasz, de egy iskola nyílván nem fogja magát leszólni ezért lennék kíváncsi a valóságra. Találtam itt gyakorin is pár kérdést ugyan ezzel kapcsolatban de azok 2012-es kérdések voltak emiatt reménykedem egy kicsit, hogy változott valamit a helyzet pozitív irányba.


A másik kicsit offos kérdésem pedig az lenne, hogy ezzel a szívbillentyű lazasággal már rendőr sem lehetek? Olvasgattam a kizáró egészségügyi okokat ahol aztán volt minden de konkrétan ez nem volt viszont írták a végén hogy a már nem is tudom hol :) vannak további részletek de azt meg nem találom sehol sem. Nem voltam műtve és nem is leszek mert csak nagyon kis mértékben érint ez a dolog szerencsére.


19/F


2020. dec. 31. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendőr sem lehetsz, de ezt csak az alapján mondom, amit rendőrtanoncoktól hallottam, szóval ne vedd biztosra. A Diánának semmi értelme szerintem.
2021. jan. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!