Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online munkalehetőség angol...

Online munkalehetőség angol nyelvvel lehetséges?

Figyelt kérdés

Jelenleg olyan helyzetben vagyok, hogy nem tudok diákmunkát vállalni.

Szeretnék egy kis mellékest keresni magamnak, amit férre tudok majd tenni.

Az angol nyelvet kommunikáció szinten -B2-es nyelvvizsgával- tudom. A németet még mindig tanulom több-kevesebb sikerrel. Van ECDL vizsgám 7 modulból. Excel, Acess, Word, Power Point, Gimp kezelése is egészen jól megy. A kép szerkesztés mellett a videóvágáshoz is értek.

Inkább a nyelvi területtel szeretnék kezdeni valamit. Ismertek olyan megbízható oldalt, ahol nem verik át az embert és mondjuk fordítással, videó vagy kép szerkesztéssel foglalkoznak? Linkeket és privát üzeneteket is szívesen fogadok!

Képesítés nélküli 19 éves gimis



2021. jan. 2. 05:46
A kérdező szavazást indított:
Van ilyen munka.
Nincs ilyen munka.
Jó ötlet megpróbálni.
Inkább ne próbáld meg.
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Majdnem biztos hogy nem fogsz ilyet találni sajnos.
2021. jan. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy rendes vállalkozás, amit fel kell építened. Üzleti terv, brandépítés, referenciák és elégedett vevői megszólalások begyűjtése olykor még jobbakra cserélve, és ez az egyszemélyes verzió, ami nem hoz sokat, és mindenki te vagy
2021. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha jó az angolod, és írásban tudsz kommunikálni akkor tudom ajánlani a fiverr.com-ot. Ott videóvágóként tudsz rendeléseket felvenni, és eközben tudod képezni az angolod és a videóvágási tudásod.
2021. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!