Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elfogadható, hogy nem kaptam...

Elfogadható, hogy nem kaptam karácsonyi pénzt?

Figyelt kérdés

Családi vállalkozásnál dolgozok, apám (akivel már nem tartom a kapcsolatot) testvérénél, egy kb. 35 fős kkv-nál.

Viszonylag felelősségteljes szellemi munkát végzek, jogi oldalon támogatom a céget, új megoldásokat vezetek be, amihez ők nem értenek (online számlázó, raktárszoftver, weboldal, adwords kampányok stb.).

Tavaly áprilisban amikor ide kerültem, akkor abban állapodtunk meg, hogy

az első hónapban nettó 200e + céges autó (erre szükség is van a munkámhoz) személyes használatra is.

Az elmúlt hónapokban érdeklődtem, hogy nem-e akarja újragondolni a fizetésemet, de mindig azt hajtogatja, hogy mindenkinek annyit fizet amennyit ér a munkája (ez már eleve megalázó számomra).

Az utolsó csepp az év vége volt: minden kollégához odament és adott neki 150e forint pulykapénzt, csak én már szabadságon voltam, mert direkt évvégére tartogattam a szabikat. Más is volt szabadságon: őket meglátogatta, és elvitte nekik a pénzt. Az is kapott pénzt, aki májusban, utánam érkezett.

Én a mai napig egy fillér karácsonyi lóvét sem kaptam. Ti mit tennétek?

Hogyan kérdeznétek rá erre?



2021. jan. 4. 15:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, de komoly hely, ahol a főnök megy a másnapi anyagárral...
2021. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk ez a fizetés alapból vicc, jelenleg egyetemistaként, diákmunkával keresek ennyit egy hónapban, mindenféle képesítés és tapasztalat nélkül. Budapesten, az igaz, nem tudom, te az ország melyik részén laksz.

Mindenképpen elkezdenék új hely után nézni, már csak ezért is.

2021. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem meg Donald Trump is kuldott, csak mert 2 eve az USA-ban dolgoztam a nyaron, es ugye adozni is kellett. 😁😂
2021. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!