Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudok tenni akkor, ha...

Mit tudok tenni akkor, ha mindenhonnan elutasítanak, mert fiatal pályakezdő vagyok, de máshogyan nem tudok tapasztalatot szerezni, csak akkor, ha felvesznek?

Figyelt kérdés

2020. májusa óta keresek munkát. Hetente 5-6 helyre biztosan jelentkezem, abból örülök, ha egyről visszaszólnak, persze a válasz: nem. 2-3 havonta van 1-2 telefonos, maximum 1 személyes interjúm, ott nyilván hitegetnek, majd közlik, hogy nem. 2-szer is volt fizetett próbanapom, ahol mondták, hogy innen biztos, majd jött a telefon, hogy mégsem...nem vagyok elég tapasztalt.

Emellett persze folyamatosan mondják, hogy biztosan nagyok az elvárásaim, és mint fiatal csak lusta vagyok dolgozni. Mindenhova jelentkezek, amit az adott állás elvárásai megengednek. Szó szerint mindenhova.

Kezdek lelkileg belebetegedni, hogy nem találok munkát, ez a végtelen kör (jelentkezek munkára-elutasítanak tapasztalat hiányában-hogyan szerezhetek tapasztalatot-jelentkezni kell munkára, és előlről) felemészt.



2021. jan. 8. 09:55
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
97%
Szakma? Végzettség?
2021. jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Érettségim és nyelvvizsgám van. De leírtam, hogy oda jelentkezek, ahova az elvárás megengedi. Kiszámolható, mennyi helyre a hónapok alatt.

Kihagytam a posztból: nem...nem anyuci-apuci tart el mielőtt valaki megtámadna ezzel.

2021. jan. 8. 10:15
 3/47 anonim ***** válasza:
95%
Milyen nyelvvizsga? Van mögötte nyelvtudás? És hol keresel állást?
2021. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
26%
ssc be jelentkeznék
2021. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Angol. Születésem óta tanultam/tanulom. Van mögötte nyelvtudás. Ha szakterületekről is lenne szó, gyorsan elsajátítom az új kifejezéseket, szavakat.

Tatabánya-Oroszlány távolságban.

2021. jan. 8. 10:22
 6/47 A kérdező kommentje:
Mi az az SSC?
2021. jan. 8. 10:23
 7/47 anonim ***** válasza:
98%
Az SSC az angol Shared Service Center rövidítése, amelyet magyarul Szolgáltató Központnak hívunk.
2021. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
9%
Tanulj szakmát.
2021. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
33%

Ne haragudj, de egy angol nyelvvizsga egy sima érettségivel az egy nulla.


Miért nem tanulsz tovább?

2021. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
32%
Ezek a kérdések azért furák, mert fiatal pályakezdők tömegei kerülnek ki az iskolából minden évben, és fura mód a nagy többségük el tud helyezkedni valahol, csak egy elenyésző kisebbség aki folyton ezen méltatlankodik, hogy jaj nem kell sehova, mert pályakezdő.
2021. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!