Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esély rá, hogy ilyen...

Van esély rá, hogy ilyen betanított munkában havi nettó 160-at megkeres valaki?

Figyelt kérdés
Azt hiszem betanított szabászgép kezelő a megnevezése, az Ottawánál. Egy ismerősöm küldte a hirdetést, mondván beszéltek telefonon és 1050 ft-os órabérben dolgozna. szerinte nettó 1050, szerintem bruttó. Szerintetek?
2021. jan. 13. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Vannak kétségeim, mivel 161e Ft a bruttó minimálbér. Ez 1050 bruttó órabérnek tűnik.
2021. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges, de ezt a munkáltatónál kell tisztázni. 160e Ft nem annyira elrugaszkodott bér még betanított munkára sem. A minimálbér br. 161.000 Ft de sajnos azt se tartom elképzelhetetlennek hogy van olyan elvetemült munkáltató aki ennyit akarna fizetni munkáért.
2021. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pótlékokkal igen.
2021. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
simán lehetséges
2021. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Esetleg EO-ról vélemények? Csak ezt találtam róla, és valljuk be, ez nem valami bíztató:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2021. jan. 13. 15:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon pocsék hely, ki fognak idegelni. Azért a munkáért kevés a 160 még akkor is ha az nettó lenne. Szabász a legrosszabb, aki ott dolgozik azt mondja ott bolondok vannak azon a részlegen. Voltam én is interjún egyszer, 12 kg os késekkel kell dolgozni.
2021. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Már az interjúztató se volt normális, ott emelgette nekem a hangját ha valami nem tetszett neki. Azt hittem le sózok neki egyet.
2021. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem hiszem nagy elvaras.

Videki megye szekhely

3 muszak, betanitott munka

Nem nagyok az elvarasok mindenfele bonuszokkalcamit eddig minden honapban siman tudtam hozni kaptam netto 150et.

De szerencsere leraktam a targoncara es mar a szomszednal vagyok kozel az 5x penzert csak itt ugye nem forintban fizetnek.

Udv egy vegre godorbol kijovo 26 eves

2021. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Csabeszmester ***** válasza:
Eagle Fostawa?? Fogadj meg egy jó tanácsot...fuss...menekülj...vissza se nézz!! A szabászat egy daráló,csak a fogyatékosok meg a pszcihopaták maradnak meg ott. A festőüzem része még 1-2 fokkal humánusabb volt a többi dolgozó elmondása alapján ezelőtt jó 6 évvel,mondjuk nem csodálkoznék ha azóta az is lesüllyedt volna a bányászbrekkencs popója alá.
2021. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Haverom nem pszichopata és nem is fogyatékos :D Akkor mindenképp beszéljem le róla?


Kicsit meséljetek már arról mit csinálnak ott a szabászaton, kíváncsivá tett, mégis mi olyan kegyetlen ott :D

2021. jan. 17. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!