Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen középfokú végzettséggel...

Milyen középfokú végzettséggel lehet elérni a minimum 200-as nettót?

Figyelt kérdés

Amik érdekelnek azok inkább az ilyen bérszámfejtős,adminisztrációs,

könyvelős vonal

Eléggé magamnak való vagyok szóval ezért se lennék jó a vendéglátóiparban vagy boltban.

A vért,tűt nem birom igy az egészségügy is ugrott.

Mit tanácsoltok egy 11-es kétségbe esett lánynak?


2021. jan. 13. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nézzen körül gyáraknál.
2021. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Villanyszerelő
2021. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Bármilyennel.

Sőt még végzettség sem kell.

Normálisabb gyárakban egy sima érettségivel felvesznek egyszerű melósnak, simán megvan a 200 ezer, egy idő után az alapbéred is ennyi.

2021. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bérszámfejtő nyelvismerettel Budapesten, 1 év gyakorlattal. Könyvelő többet is, bár ahhoz többet kell tanulni. Mondjuk a béres képzés most kicsit lóg a levegőben, az OKJ átalakítás miatt. De alapvetően szerintem ez nem egy rossz irány.
2021. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Burkoló. A csempével nem kell beszélgetned.
2021. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 De a munkádat fikázó ügyfelekkel bizony kell, meg kell alázkodni hogy legyen meló mert van 100 másik... akármit is mondtok. Nem vagyok az, de tudom. Nincs olyan munka ahol ne kéne valakivel is harcolni. Vagy munkatársakkal, vagy a főnökkel, vagy az ügyfelekkel.
2021. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
akármelyikkel
2021. jan. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!