Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bármilyen 8 általánost igénylő...

Bármilyen 8 általánost igénylő betanított munkával jobban tudnék keresni, mint ha közigazgatás-szervező diplomámmal a közigazgatásban helyezkednék el?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Balázs?
2021. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Igen.

Ebben az országan amúgy sem érdemes tanulni, max akkor ha valamiből extrém jó vagy és nagyon elhivatott esetleg valamilyen szakmát, amiben szintén nagyon elhivatott vagy és szorgalmas.

Középszerűként, úgy, hogy nem vagy kiemelkedő semmiben igazán, totál fölösleges szinte bármit is tanulni. Max valami egyszerűbb OKJ szintű képzéseket csinálni.

Ez az én véleményem ÉN ezt tapasztalom mindenhol. A 8 általánost végzett idióta, link haverjaim jobban keresnek a gyári melóval, mint én aki diplomás. Ráadásul nekem esélyem sincs továbblépni, belőlük akár lehet sorvezető, műszakvezető, MEO-s stb.

Jól kell helyezkedni, jó helyen kell nyalni, jó embereket kell ismerni és szerencsésnek kell lenni...

2021. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Jókor jössz rá. 5 évig nem volt gond, amikor az egyetemi bulikban nyalattad a lukadat / cumizták a kukacodat, most jön az igazi cummancs :-D
2021. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Igen természetesen, ezért irány a segédmunka, meg ne próbálja a versenyszférában elhelyezkedni
2021. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
8 általánossal semmi sem lesz belőled, de közigazgatás szervező diplomával meg diplomás semmi. Ha ez a 2 választási lehetőség van, akkor nagyon gondolkozz el azon, hogy elcseszted az életed. Egyik nagyobb borzalom, mint a másik.
2021. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek betongyarba vallalkozokent. 4-6 ora alatt 300 netto megvan. Nem vagy bejelentve ugyan, de 8 altalon sem kell..
2021. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!