Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki pályakezdőké...

Van itt olyan aki pályakezdőként, protekció nélkül el tudott helyezkedni kormányhivatalban, vagy más közigazgatási szervnél?

Figyelt kérdés
Ha igen mit kérdeztek tőletek és miket mondtatok el az állásinterjún, úgy hogy nem volt releváns, érdemi munkatapasztalatotok? Eddig csak néhány diákmunkát végeztem, de ott nem bíztak rám semmi érdemit. Igazságügyi szervező diplomám van, 23/f. Tapasztalatok, tanácsok érdekelnének.
2020. febr. 10. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem pályakezdőként, és más területen volt tapasztalatom, de simán felvettek 2 állami hivatalba is. Mi sem a protekciósokat keressük, sőt.
2020. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én el tudtam. Viszont protekcióval egy sokkal jobb helyre tudtam tovább lépni. Jó embereket kell ismerni és akkor sok a lehetőség. Ha meg nem ismersz senkit akkor marad a többi hely neked. Oda is kell ember, hidd el.
2020. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!