Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire megbízható a professi...

Mennyire megbízható a profession.hu,ha állást keresel?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem csak negatív tapasztalataim vannak velük kapcsolatban. Az egész cég egy nagy nulla.Hiába regisztrálsz,jó állást nem kapsz rajtuk keresztül,mert egy nagy kamu cég.

Több mint harminc helyre küldtem jelentkezést,de sehonnan nem kaptam visszajelzést,pedig nem vagyok műveletlen.



2021. jan. 14. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
De ha esetleg van cégnév, akkor küldhetnéd direktbe is a cv-det. Nem tudom hogy működik az oldal, hogy esetleg van-e benne valami szűrő, de ha rendszeresen nem megy be a pályázat, akkor szerintem lehet reklámálni, bár a cégnek is kéne szólni, hogy xy kor jelentkeztél. Az is lehet hogy kicseszésből a kiemelték kapnak meg mindent... Ki tudja..
2021. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%

#7

Az ilyen cv-t is PDF-ben küldjük. ;-)

2021. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
12: és azzal változik bármit a tartalom vagy a minőség? Igen, az én ilyen CVm is pdfben van, valóban az az igényesebb. De miért lenne baj, ha jpg? Semmi gond nincs vele. Mégse egy kézzel írt lap fejjel lefelé sötétben fotózva.
2021. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is volt már olyan, hogy amikor egy számomra nagyon tetsző állásra a Professionön keresztül jelentkeztem, és nem jött visszajelzés, írtam a cégnek, és nem is tudtak semmilyen, Professionön keresztül beérkezett jelentkezésről. Szóval nem egyedi eset, és ez nem vet túl jó fényt rájuk. Marad a többi gyűjtőoldal, meg a cégek honlapja.
2021. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én fent vagyok és havi szinten keresnek meg különböző cégek. Szerintem nem vesztesz semmit, ha fent vagy rajta.
2021. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

A #6- os válaszoló tipikus példája annak, hogyha a szart felteszik a polcra, egyből lekvárnak képzeli magát.


Nekem az olyan pályázatokon szokott könnybe lábadni a szemem, amiben épphogy a Tökéletesség szót nem írják oda második keresztnévnek.

Aki ha eljut az interjúra, úgy tesz mintha épp a mennyországból lépett volna elő.


A formátum lényegtelen, egy komoly munkaadónak van már annyi élettapasztalata, tisztában van vele, hogy a jpg formátumú önéletrajzok között is akadhatnak szuper pályázatok, sőt...

2021. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!