Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapestiek ti mennyi pénzt...

Budapestiek ti mennyi pénzt kerestek havonta és mennyit tudtok félrerakni belőle?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre hiába kap itt az átlag is 250-300.000Ft-ott, mikor az albérlet és élelmiszer árak az egekben.


Lakásárak meg horror, hiába a csok...



Kormányunk által kivetett mindenségen 27% adó és levonások amiből Lölö lakomázik pedig hab a torkán.


Sírva fakadok, hogy hiába többet keresek itt, mint vidéken. Mégis egy minimálbérnyi összeget vonnak le tőlem a semmire.


Utak romokba, egészségügy egy pokol, utcák mocskosak.



2021. jan. 17. 14:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Az se mindegy, hogy egyedül vag családdal, nagylábon vagy szerényen él valaki, se az, hogy az a 250-300 amit említettél nettó vagy bruttót értesz alatta.

Én pl nettó 200-ból egyedül elvagyok, albérlet kb 110-re jön ki összesen,90-nel meg megvagyok. Persze, családot nem akarok alapítani, nem cigizek, nem piálok, nem k..vázok, nem bulizgatok, stb. De kinek mi, ismerek olyat, akinek nettó 400 nem elég, mert csak cigire 80at költ havonta.

2021. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen kérdés van már.. ott találsz bőven választ.


Ami egyedül érdekes az ez az észrevételed:

“Lakásárak meg horror, hiába a csok”


Pont a csok és egyéb állami ingyenpénzek azok, amik hozzájárultak vastagon az áremelkedéshez :)

2021. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
300-at, párom 200-at, elmegy az egész. Persze nem az a cél, hogy elmenjen, de albit fizetünk, gyerekük, kocsink van, kajából is jó minőséget veszünk, de már a gagyi is drága amúgy. Mindkettőnknek az a célja, hogy jobban fizető munkahelyet fogjunk ki, tartalékunk is van, meg ha megszorulunk, sok mindenhez tudunk nyúlni, de valahogy úgy érzem, még ha 100-200-zal is keresnénk többet, azzal sem lennénk sokkal előbbre. Saját ingatlan majd akkor lesz, ha öröklünk, de persze erre nem is gondolunk, mert a szeretteink fontosabbak, ezt csak ténymegállapításként írom, mert hozzátartozik a dologhoz. CSOK-ot nem szeretnénk felvenni.
2021. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
600 bruttó programozó
2021. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
Az élelmiszer mindenhol ugyanannyiba kerül, a falun is, ahol keresnek 120ezret
2021. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Én mondjuk átlag alatt keresek, de szabad szemmel látható összeget nem tudok rendszeresen félretenni.
2021. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

#5 Igen? Mégis melyik univerzumban? Itt vidéken, csakhogy példát mondjak, a kenyér 270, a városban 320, mikor Pesten voltam szilveszterezni, pár napra rá elkisértem mamámat a boltba és kiugrottak a szemeim, hogy ott 410.

Mielőtt bárki ugrana mint kanos nyúl az apró lyukra: EZ CSAK EGY PÉLDA!

2021. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
A Tescoban pl. egységes árak vannak az egész országban.
2021. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
6%
Tesco az drága bolt
2021. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Saját lakás (Budapest) két gyerek, autó nincs. Kb a nejemmel együtt 6-700 ezer nettó bevétel (családi pótlék, családi adókedvezmény benne van). Kb havi 100 ezer a megtakarításunk van. Igaz nincsenek nagy igényeink.
2021. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!