Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapestiek ti mennyi pénzt...

Budapestiek ti mennyi pénzt kerestek havonta és mennyit tudtok félrerakni belőle?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre hiába kap itt az átlag is 250-300.000Ft-ott, mikor az albérlet és élelmiszer árak az egekben.


Lakásárak meg horror, hiába a csok...



Kormányunk által kivetett mindenségen 27% adó és levonások amiből Lölö lakomázik pedig hab a torkán.


Sírva fakadok, hogy hiába többet keresek itt, mint vidéken. Mégis egy minimálbérnyi összeget vonnak le tőlem a semmire.


Utak romokba, egészségügy egy pokol, utcák mocskosak.



2021. jan. 17. 14:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Pont ezért van, hogy ne tudj megszökni a mókuskerékből. kereshetsz te havi 500at is, akkor is hónapról hónapra fogsz élni.
2021. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%
Minden értelmes ember tudja, hogy a boltokban egységesek az árak pl. lidl, tesco stb. stb. Az hogy te a kisboltban vásárolsz, ahol bármennyi lehet minden, az a te bajod, de felesleges hisztizned itt és h.lyeségeket állítani 7-es válaszoló
2021. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
40%
Én a Penny Marketet szeretem ott a legolcsóbb minden rejtett erőforrások is ezért járnak oda
2021. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
40%
Kettőnk fizetése nettó 800 ezer, plusz jövedelem a lakáskiadás (csokos-babahiteles). Ez utóbbi most csak takaréklángon, mielőtt földbe állt volna az airbnb hozott havi 400 ezret, így hosszútávra kiadva meg csak 150-et. Kölkök nincsenek, nincs is tervben, a babahiteles lakás már kitermelte az árát, de még van idő visszafizetni, addig is hoz valamennyit. Rezsire elmegy 60-70 ezer, kaja 120 ezer, szórakozás, utazás átlag 400 ezer, a két kocsi havi 80 ezer. Marad havi 300 körül. Ha nyáron beindul megint a turizmus akkor lehet veszünk még egy lakást, utána remélhetőleg az árak is megindulnak megint felfelé.
2021. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Nettóba értem a fizut.


Szerintem itt pesten olyan a netto 200.000Ft szerintem kevés. Csak a kajára alsóhangon kell 50-60.000Ft ha egyedül vagy és otthon főzöl magadra.

f

Én Lidl-ben vásárolok, ott is jó árak vannak. kenyér 1kg 245FT pl.


Az forint értéke például feleannyi mint 10-15 éve.


Tehát ott vagy, mint 2005 be amikor 100-130.000Ft volt itt BP-en az átlag fizu és 20.000Ft-ból ment a nagybevásárlás a Pennyben.

2021. jan. 17. 16:00
 16/24 anonim ***** válasza:
80%

Nettó 600 ezer a kettőnk bevétele, nincs gyerek se autó.

Az albérlet havi 120 ezer a belvárosban (garzon, közepes állapotú).

Havonta átlagosan 150 ezret tudunk megtakarítani fizetésből, plusz évi fél milliót a bónuszokból amit kapunk.

5 év múlva saját lakás hitel nélkül felhasználva az eddigi megtakarításunkat és a szülői segítséget. Persze nincs nagy igényünk lakás terén.

2021. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%

Sokszor leírtam, lepontoztak, mert több, mint az átlag.

Ki kell költözni külső kerületbe kevesebb albérleti díjért és képezni magad, hogy karriert tudj építeni és többet keresni.

Sajnos a módszeres közpénz herdálás és a darabszámra gyerekgyártató családpolitika tényleg ellehetetleníti az egyedül boldogulást rendesen. De van remény még. (Legalábbis próbálom ezzel nyugtatni magam:

2021. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
19%
500 nettó, 250-300-at tudok félretenni, van egy autóm, lakás, gyerek, kutya nincs.
2021. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 550 nettó, feleségemnek 480 nettó.

Autónk nincs, most vettünk egy lakást hitelre, 170 a törlesztő.

Nem panaszkodunk, rengeteget dolgozunk is érte, pénzügyi terület.


Mostanában nehéz számolni mennyit tudunk félre tenni mert a lakásfelújítás sokat elvitt, de egy átlag hónapban nem okoz gondot a fizunk felét eltenni.


De! Tudjuk hogy ezek az átlaghoz képest nagy fizetésnek számítanak, mindössze reflektálok a kérdésre.


Gyerek nincs.

2021. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Gondolom valami gépészmérnök ill. villamosmérnök lehettek.


Ez már nagyon jó pénz idehaza, 8 órába gondolom.

2021. jan. 18. 06:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!