Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jobban megéri magánpraxisos...

Jobban megéri magánpraxisos párterapeutának lenni, mint magánórákat adni?

Figyelt kérdés
Utánanéztem, hogy akár 9 ezer Ft/60 perc is lehet egy pszichológus bére, egy magántanár meg mondjuk 2-3 E-ért ad órákat. Tudnék magánpraxist csinálni a saját otthonomban? Nem olyan drága egy pszichológus rendelője, mint egy fogorvosé.

2021. jan. 18. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2021. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, miért?
2021. jan. 18. 19:02
 3/11 anonim ***** válasza:

Természetesen igen. De még jobban jársz, ha nem óradíj alapon számlázol, hanem konkrét csomagokat kínálsz, a problémamegoldásra koncentrálva. (X számú ülés)


Így kisebb lehet a lemorzsolódás, ha nem jön el a páciens, akkor is már kifizette a díjat, és nagyobb költségvetéssel jobban tudsz gazdálkodni is.

2021. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3, ez jó ötlet, köszönöm!
2021. jan. 18. 19:49
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Igen drága egy párterápia, és szerintem semmit nem old meg, de hátha találsz olyan marhát, aki kifizeti. Én eddig bárkit ismertem, aki járt ilyenre, mind elváltak. Én magam biztos nem fizetnék érte. Ha meg akarod oldani, megoldod, ha meg nem, hát, mindegy.
2021. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: A terápiának nem az a lényege,hogy a két fél mindenképpen együtt maradjon,hanem hogy elrendezzék a problémáikat, és lépéseket tegyenek... Ha a legjobb lépés a különválás,akkor azt kell tenni,nem pedig beleragadni egy menthetetlen kapcsolatba és szívni a másik vérét még évekig.
2021. jan. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az merült fel bennem, hogy terapeutaként köthetek olyan szerződést, hogy a 24 órán belül lemondott időpontokért fizesse ki az X százalékát?
2021. jan. 19. 10:45
 8/11 anonim ***** válasza:
A saját otthonunkból amúgy nem csinálunk rendelőt, maximum ha online tartod a a terápiát, olyan egyszerű okokból kifolyólag, mint pl. hogy a páciensek ne zakassanak otthon, stb...
2021. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8, ez csak példa volt, végül is nem drága berendezni egyet, mint írtam olcsóbb mint egy fogorvosi rendelő
2021. jan. 19. 11:55
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os, na, ezért meg pláne nem fizetnék. Elválni terápia nélkül is lehet.
2021. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!