Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudnám teljesíteni a 6...

Hol tudnám teljesíteni a 6 hetes logisztikai gyakorlatom?

Figyelt kérdés

Ha van itt logisztikával foglalkozó vagy HR-es szakember, kérem segítsen.

Végzős vagyok műszaki menedzser szakon, logisztika szakirányon. Olyan helyet keresek, ahol teljesíteni tudom a képzéshez tartozó 6 hetes gyakorlatot. Számtalan helyen jelentkeztem már e-mailben/telefonon, de sehova nem sikerült még bejutnom.



2021. jan. 21. 12:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na megjelent a szokásos gyakoris büdösbunkó hadsereg. Nem is értem minek tesz még fel itt bárki is kérdést, mikor kb. 10 unatkozó kockagyökér "uralja" ezt a kategóriát, mert ugye az élet más területein nem sikerül semmit sem uralniuk.


Ezt a 6 hetes marhaságot meg már rég el kellett volna törölni, az ég világon senkinek nincs szüksége 6 hetes gyakornokokra, teljesen reális, hogy nem válaszolnak neki a cégek, pláne most.

Úgy kéne alakítani a tantervet, hogy egy az egyetemet csúszás nélkül végző hallgatónak az utolsó évben már beleférjen egy normális gyakornokság és ne kelljen idióta tölteléktárgyakra bejárnia. Illetve sokkal több frissdiplomás programra lenne szükség, nem erre a "legyen nappali jogviszonyod, de azért legyél itt heti 40 órát" baromságra, mert ez azt jelenti, hogy jobban jár, aki csúszik, mert annak belefér a gyakornokság és utána mégis hamarabb lesz valódi munkája.

Persze a tipikus tahó, részeges, műszaki egyetemistának (pl. az itteni válaszolók), aki dupla annyi ideig égeti az adófizetők pénzét, mint kéne, megfelel ez a rendszer.

2021. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves 11#

6#-8# válaszadó vagyok. Semmiféle egyetemi végzettségem nincs, én pár éve nem ezt a kategóriát uraltam hanem egy 18 méteres vasat.

Ellenben mi is alkalmaztunk logisztikus tanulókat az ismeretségi körünk gyermekei közül nyári gyakorlatra térítésmentesen. Mielőtt az a vád érne, ingyen tettük mindezt.

Pillanatnyilag azért nehezebb ezt kivitelezni mert a covid miatt szinte minden adminisztratív dolgozó home offic-ban dolgozik.

2021. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!