Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jofogás, facebook stb helyeken...

KárpátokGéniusza kérdése:

Jofogás, facebook stb helyeken gmail-es címre érdemes önéletrajzot küldeni?

Figyelt kérdés

Mi a garancia hogy nem él vissza az adatokkal? Bárki feltehet egy hírdetést és gyűjtheti az CV-ket.


Volt valakinek esetleg rossz tapasztalata?


2021. jan. 23. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, komolytalan cég, aminek saját mailcíme sincs.
2021. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy saját domain és egy kis tárhely nagyjából tízezres tétel egy évre. Ahhoz a céghez, akinek erre nincsen 10 ezer forintja évente, ahhoz inkább ne menj dolgozni. Másban is ilyen sóher lesz.
2021. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Károly farkasok válasza:

Én több mint 20eve vagyok a munka mezején és sok munkahelyem volt, mindenfélét dolgoztam már.

Én mondjuk szakember vagyok... De az én tapasztalatom az hogy ahol önéletrajzot kérnek az kamu! Legalábbis engem meg úgy fel nem vettek sehova... Viszont telefonbeszélgetés és másnap reggel kezdés inkább... Már az is feltűnő ha napokig, hetekig kell várni a válaszra, azt jelenti hogy igazából nincs is szükség munkaerőre... Valamiért válogatnak... Ez azt jelenti hogy nem biztos hogy olyan jól jársz ha téged választanak... És legfőképpen a multiknal tapasztaltam azt hogy akkor is hirdetnek ha épp nem vesznek fel folyamatosan mert lehet a csapnivaló munkakörülmények, fizetés vagy más okból esetleg más fele kandikalnak az emberek... És így az amúgy jogosan elegedetlenkedo alkalmazott helyére be lehet állítani egy kis boldog robotot akinek néhány hónapig is eltarthat amíg rájön mi megy...

Attól még küldjél önéletrajzokat mindenfele.... Úgy is ellopják és felhasználják személyes adatait... Viszont ha jó szakember vagy olyan is megtörténhet hogy random felhív valaki mondjuk Németországból..

2021. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!