Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visszamennétek főállásba...

Visszamennétek főállásba részállásból a 4 évvel ezelőtti bérért? Vagy ez már sértés?

Figyelt kérdés

Anno 4 éve főállásban voltam, de áttettek részállásba. A béremet is visszavették.

Most újra átvennének főállásba, és a béremet is megemelnék, de csak a 4 évvel ezelőtti szintre.

Ugyanannyit adnának most a főállásra, mint 4 éve adtak.

Mit reagálnátok?


Van aki szerint ez már sértés, és max köpjek egyet erre az „ajánlatra“ mert annyit ér!


2021. jan. 24. 09:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

De én szabom meg, mert majd azt én eldöntöm, hogy mennyiért adom el az ÉLTEMBŐL az időt.


Ha meg nincs más lehetőséged kérdező, akkor szerintem örülj annak amit kapsz, és húzd be füled-farkad, mert ezek szerint másra teljes mértékben alkalmatlan vagy.

2021. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

" mert ezek szerint másra teljes mértékben alkalmatlan vagy."


ez SEM igaz, csak kérdés hogy az a "MÁS" mennyit fizetne és milyen feltételekkel. mert adhatnak nekem 3 műszakos melóban 2x ennyit is-kösz, nem kell. 3 műszakot pl akkor se vállalnék ha akármennyit fizetnének. Nem létezik az a pénz amiért azt vállalnám.

2021. jan. 24. 15:40
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha másra nem vagy jó, csak erre, vagy gyári munkára, de azt meg nem vagy hajlandó csinálni, akkor meg nem sírni kell, hanem húzni az igát itt, annyiért amennyit adnak és lapítani, hogy legalábbi ki ne b/sszanak
2021. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én fizetnék is érte, csak legyen munkám.
2021. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"Én fizetnék is érte, csak legyen munkám."


OKÉ akkor gyere hozzám. Felveszlek, elkérek majd 200.000-et /hó tőled dolgozol mint a güzü és hó végén kapsz 200.000 fizetést tőlem.

Jó lesz?

2021. jan. 24. 17:13
 16/21 anonim ***** válasza:
Már fizetek másnak. Most nem akarok váltani.
2021. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Bazsi, te olyan hülye vagy:)


Ha elkérsz havi 200k-t a munkáért, aztán adsz neki 200k munkabért, akkor nullán van. Kevesebbet kellene adnod neki hó végén, mint amennyit hó elején felvettél tőle

2021. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

". Kevesebbet kellene adnod neki hó végén, mint amennyit hó elején felvettél tőle"


Nincs NULLÁN mínuszban van, mert 1 hónapot melózott nekem! .... evidens.

2021. jan. 24. 17:23
 19/21 anonim ***** válasza:
Evidens, de ő fizetni akar azért, hogy dolgozik, nem pedig nullán lenni a végén, evidens
2021. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Ja jó, akkor 300-at fizet hó elején nekem és hó végén kap tőlem 200-as bért.

Így akkor jó lesz.

2021. jan. 24. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!