Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakszervezeti nyomásra 5000...

Szakszervezeti nyomásra 5000 ft btto bérfejlesztés az egy sértés egy vicc vagy mi? Mert komolyan nem lehet venni?

Figyelt kérdés

Ha egy cégnél a szakszerv „kiharcolta" a 18-as bérfejlesztést és mindenki kap majd egységesen kemény 5000 ft-ot azt is bttoban (mennyi a nettója? 3800 körül) akkor ez most egy vicc egy sértés vagy mi?


Mert komolyan venni nem lehet!

És ezzel akarják megállítani az elszivárgást. Garantáltan sikerülni fog.

Volt olyan aki azt mondja megvárja a béremelést a felmondással és ha jó, akkor nem mond fel mégse. Meghallotta az 5000-et és már adta is be a felmondást.


2018. jan. 30. 15:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem kötelező ott dolgozni.
2018. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Ezt ne nekem mondd hanem azoknak akik zsinórban mondanak fel.

Most ezt úgy mondod mintha ott maradnának ennek ellenére-nem maradnak.

2018. jan. 30. 15:34
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Akkor csődbe fog menni a cég. Ha nem tudnak többet fizetni, akkor nem tudnak. Gondolom, hallottál a Coop élelmiszer üzletláncról. Sok üzlet hétfőn, vagy egy másik nap a héten nem nyit ki, mert nincs elegendő személyzet. Nyilván azért nincs, mert keveset fizetnek.
2018. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

"Akkor csődbe fog menni a cég."


Mivel ez állami cég így mögötte áll állam bácsi aki majd megtámogatja közmunkásokkal (volt már rá példa) ha annyira nem lesz munkaerő.

Igaz hogy a közmunkás önállóan fingani se tud mert semmihez se ért meg egyik napról a másikra rakják be mit is ért az egészből.

A színvonal meg most is szar ezekkel a hozzá nem értő senkikkel még annál is szarabb lesz, de nem baj akkor se emelnek.

2018. jan. 30. 15:42
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Döntsd már el, hogy hol dolgozol és hogy van-e fiztetésemelés vagy sem. Tegnap még nem volt és nem állami cég volt :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2018. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

???? Mondtam én egy szóvsl is hogy én itt dolgozom?

Hol mondtam? Idézd.

2018. jan. 30. 15:59
 7/25 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem sértés, hanem igen jó béremelés. Sok helyen jó ha töredékét emelnek.
2018. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Ühüm. De érdekes hogy ezt az ott dolgozók "kicsit" másképp látják és hangot is adnak nemtetszésüknek na nem szóval hanem felmondással.

Biztos hogy olyan jó emelés? De akkor miért húz el mindenki mint a vadliba?

2018. jan. 30. 16:20
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Tulajdonképpen mi a kérdés?
2018. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Ott a kérdés. Szerintem tiszta egyértelmű.


Hogy van az hogy a vezetők pöffeszkednek horror fizetéssel (állami cég így a vezető beosztásúak bérezése nyilvános adat miként az összes juttatásuk is) ilyen btoo 600-800-akat keresnek + benzin + albi támogatás + ez az még havi 200-at mellé lehet számolni és akkor aki csinál is valamit az meg btto 150 és most kaptak + 5-öt??


És van bőr a képükön?


Lassan nem lesz ember akit ez a mocsok vezetők irányíthatnának lassan nem lesz cég se de azért a melósoknak semmi a vezetőknek meg százezrek?

Hogy van ez?

Vagy én vagyok naiv mert ez Tiborc panasza semmi több?

Majd nem lesz cég se pár hónap múlva de azért a nemlétező céget továbbra is millióért "vezeti" majd pár NER lovag?

2018. jan. 30. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!