Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen Keszthelyen a Netpincér...

Milyen Keszthelyen a Netpincéres futár élete? Tudnék úgy dolgozni, hogy kollégista vagyok?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem és ha felvesznek akkor Keszthelyre mennék kollégiumba (Budapesti vagyok). Nemsokára meg lesz a jogsim motorra és veszünk egy motort. Mennyi rendelés van Keszthelyen, megéri? Mennyire tudnám én beosztani az időmet? Mennyi idő lenne mire felvesznek? Lehetséges az, hogy mire megyek már pár héten belül tudjak kezdeni? Vagy esetleg az, hogy Budapesten felvesznek és át teszem a székhelyem Keszthelyre? Wolt futár van Keszthelyen?

2021. jan. 26. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Motor vagy robogó? Szeeintem nem véletlen hogy a legtöbben robogóval nyomják. Egyrészt felesleges az a nagy teljesítmény, tudod simán a hátadon hordani a táskat mivel ülő helyzetben vagy, talán kevesebbet is fogyaszt, és kisebb a fenntartása.
2021. jan. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
valószínű robogóm lesz, de nem ez volt a kérdés lényege
2021. jan. 29. 09:00
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
2021. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!