Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Öngyilkosság elvállalni egy...

Öngyilkosság elvállalni egy rendszergazda állást, ha 8 éve nem dolgozom benne (akkor szereztem a papírt)?

Figyelt kérdés
19 évesen végzetem el egy ilyen hálózattelepítő szakmát (Cisco és tsi.), de azóta egyetem miatt egyáltalán nem is dolgoztam benne. Őszintén soha nem is érdekelt ez a terület, de nem akartam már nem megszerezni egy OKJ-t, de úgy érzem tök felesleges volt. Kis túlzással annyira emlékszem, hogy kell pingelni/ipconfigolni/ip-t állítani meg usb-ről bootolni. Egy általános iskoláról lenne amúgy szó ott meg gondolom nem lenne segítség vagy munkatárs. Alapból nem vagyok önálló típus és nem akarok befürödni, akkor inkább nem is vállalom el, mert előző munkahelyemről is kirúgtam 3 hét után, mert alig konyítottam valamit az it support-hoz (teamviewer, hálózati problémák, rossz kommunikáció). Mi legyen?

2021. jan. 27. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Google működik nálad?
2021. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem pont az ilyeneknek való egy iskolai rendszergazda pozíció.
2021. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1: Mi a francnak guglizzak? Ő talán dolgozott már ilyen pozícióban? Tud SZEMÉLYES tapasztalatokat mondani, hogy mi kell csinálni, milyen feladatok vannak, mi van ha egyedül nem tudom megoldani?
2021. jan. 27. 11:10
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem arra gondolt #1, hogy a Google segít majd a munkádban. Ezen a szinten kb. elég megtanulni, hogy mit írj be googlebe, és minden problémádra ott a megoldás az első találatban...
2021. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
ha nem tudod a googlet használni egy probléme megoldására akkor szerintem enged el ezt a vonalat, nem való neked.
2021. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudok guglizni, de na nincs közvetlen felettesem, aki pontosan determinálja a feladatokat, akkor pánikba esek. Egyáltalán nem jellemző rám az önálló munkavégzés és problémamegoldás.
2021. jan. 27. 11:30
 7/13 A kérdező kommentje:
Anno a gyakorlati órákon is elég nehezen tudtam összeállítani működő hálózati terveket és konfigurálni pedig akkor még jobban otthon mozogtam benne.
2021. jan. 27. 11:31
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

"Egyáltalán nem jellemző rám az önálló munkavégzés és problémamegoldás."


Szép, hogy ilyen önismerettel rendelkezel, hogy ezt tudod magadról. Viszont ez sajnos azt jelenti, hogy akkor ez nem a te szakmád. Tulajdonképpen az egyetlen dolog amire szükséged lenne az az önálló munkavégzés és problémamegoldás képessége...

2021. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
szerintem így ne vállald el, egy multival jobban jársz.
2021. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9: Igen, bár a multiknál se könnyebb a követelményrendszer és a nyelvtudásom is elég tré, de nem akarnám égetni magam, hogy utána tönkreb@xam egy közintézmény hálózati rendszerét és ne működjön rendesen az oktatás meg ne tudjak segíteni a mindennapi problémákban. Elég volt már egy kirúgás nekem.
2021. jan. 27. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!