Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon általában...

Magyarországon általában miért nem szeretik a munkáltatók, ha a szellemi alkalmazottak tetováltak?

Figyelt kérdés

Egy német cégnél dolgozom.

Rendszeresen itt van az egyik német vezető.

Magas pozícióban van és a karja tetoválva van, annyira,hogy a kézfejére is jut.Mindig ingben van és sohasem takargatja.



Nekem az a tapasztalatom,hogy olyan tetoválással, mint ami neki van,Magyarországon eléggé hátrányban lenne az ember ha álláskeresés jönne szóba.


2021. jan. 27. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vezető, akkor nyilván magasan képzett, és csomó szakmai referenciája van, ami miatt elnézik neki.
2021. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%
Itt ebben az országban semmit sem preferálnak..
2021. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én nem tapasztaltam ilyesfajta megkülönböztetést.
2021. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
szerintem pont nem érdekli őket
2021. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Engem zavar, mindig egy bünöző vagy ostoba ember benyomását keltik.
2021. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez is mint minden szektorfuggo.

Nem egy informatikus haverom van aki teli van tetovalva sot meg arc piercing is van rajtak es lazan elvannak.

2021. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre kevésbé számít - egy pontig. Nagyon magas pozíciókban vagy poltikában azért még nem elfogadott. De orvos, tanár, ügyvéd, adótanácsadó, mérnök ma már mind lehet tetovált.
2021. jan. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi időben 5 gyárban megfordultam és az emberek többsége tetovált volt, igaz látszólag csak a munkás réteg. Komárom-Esztergom megyében rengetegen tetováltak, szinte divat.
2021. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!