Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem fizetnek ki egy munkakö...

Ha nem fizetnek ki egy munkakörbe nem tartozó feladatot a megállapodás ellenére és én nem végzem el, azért járhat kirúgás?

Figyelt kérdés

A főnök megbíz egy munkakörömbe tartozó feladattal és megállapodunk hogy mivel ez nem is az én dolgom lenne, így fizetésen felül havi X ft-ot csúsztat nekem zsebbe.

Egy darabig adja is majd egy idő után nem adja, és előadja nekem a hattyú halálát hogy szegény a cég.

Én meg mondom erre hogy semmi gond, megértem, és nem csinálom többet a feladatot. Hiszen ha nem fizeti ki miért csinálnám.

Erre ki akarnak rúgni mert nem csinálom.

Valaki érti ezt?


2021. jan. 27. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, csak azt nem értem miért akkora baj ha egy csaló tróger szarrágó helyről kirúgnak. Én magam jönnék el.
2021. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapítványi iskola?
2021. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Várj, lefordítom a kérdést: a főnök kéri, hogy inkább szürkén foglalkoztasson, mint tisztán. Te ebbe belemész, látja, hogy veled mindent meg lehet csinálni, ezért nem fizet. Te nem csinálod tovább a dolgot, erre ő kirúg, mert hátha talál egy nálad nagyobb balekot, akinek már a munkaleírásába is beleveheti ezeket a feladatokat.


Nem ez nem korrekt, de te is törvényt szegtél.

2021. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" de te is törvényt szegtél."


nem feltétlenül, ha leadózta...

2021. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!