Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a munka biztosan nem...

Ez a munka biztosan nem értékesítés ugye? Illetve mennyit kérhetek érte nettó?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 16. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
nem értékesítés
2010. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem.szerintem a minimálbér felett egy picivel. kb. 80e ft.
2010. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
kb bruttó 100e ft, de simán lehet, hogy többműszakos
2010. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

aha, én is ilyen melóra jelentkeztem...

Alap a vállalkozói kiváltása és ügyfelek toborzása, ha nem toborzol, nincs fizetés. Én időben leléptem! Nem ajánlom!

2010. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi h időben szóltál.Engem az AXA akart olyannal palira venni,de azért mert pályakezdő vagyok..hülye nem!
2010. aug. 16. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Persze, váltsd ki a vállalkozóit, de még azt sem tudod, mi lesz a feladatod...

De azért már nyomják a kezedbe a telefont, hogy telefonálj az ismerőseidnek, hogy micsoda jó ajánlatod van a számukra, meg kössenek "nálad" életbiztit, ami persze nem a te jövedelmed lenne, mert még ugye nincs is vállalkozói igazolványod. Akik akkor maradtak, később mesélték, hogy vitték az ügyfelelket, ha valami "zsíros" meló volt, rögtön lenyúlta a főnök, mondván, nehogy valamit elrontsanak. A jutalék persze, hogy a főnököt illette...

Szemét banda az összes b.iztosító (azért a pötty, mert ha rendesen írom, pont őket reklámoznám!!!)

B.iztosítókkal ne kezdj! Csak lehúznának!

2010. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az lesz...igen mikor mondta h értékesítés már nem érdekelt, de miután benyögte a vállalkozóit, mondom oké...nem..
2010. aug. 16. 14:58
 8/8 anonim ***** válasza:
azzal nem veszítes semmit, ha elmész egy interjúra, legfeljebb nemet mondasz ;)
2010. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!