Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges jelentős béremelést...

Lehetséges jelentős béremelést kapni úgy hogy senki egy szót se szól, nincs új szerződés sem? Vagy téves utalás?

Figyelt kérdés

Megjött az idei első bérem, ugye februárban utalják a januárit.

Jelentősen több lett, a tavalyi bérem 1,5x (kb).

Ugyanakkor senki nekem egy szót nem szólt hogy emelnek, új szerződést sem kaptam.

Azért a cégek sztem nem dobálnak csak úgy másfeles emeléseket.


Akkor lehet ez egy tévedés, téves utalás, és majd jön az értesítés hogy adjam vissza a többletet?


2021. febr. 6. 17:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, téves utalás.. valaki elírt valamit. Ha nem jelzed, akkor téged fognak elszámoltatni, és számonkérni, hogy miért nem jelezted (tapasztalatból írom)
2021. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne, ha először nem a GYK-ra írnál, hanem mondjuk felhívnád a bérügyintézőt a munkahelyeden...??? :))))
2021. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

"Ha nem jelzed, akkor téged fognak elszámoltatni, és számonkérni, hogy miért nem jelezted "


Azt azért megvárom. Szóljanak ők-én ugyan nem szólok.

A számlám egyenlege mindenesetre 5000 ft, mert mindig a full fizetést kiveszem az ATM-ből ahogy megkapom.

2021. febr. 6. 17:12
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ne szólj...


Szép vélemény lesz rólad, aztán majd csodálkozol, ha a legközelebbi kirúgási hullámnál te leszel a lista tetején....

2021. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"ha a legközelebbi kirúgási hullámnál te leszel a lista tetején...."


Májusig érdekes nekem a hely aztán úgyis dobbantok magamtól. Nagyon nem hat meg a dolog.

2021. febr. 6. 17:16
 6/23 A kérdező kommentje:

"Hát akkor ne szólj..."


De egyébként én szóljak hogy más hibázott és még én kapom a lecseszést mert más hibázott? Tudod mit? Csakazértse szólok.



De aztán az is lehet hétfőn vár egy új szerződés az emelt bérrel-nem?

2021. febr. 6. 17:18
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
troll, ne etessétek.
2021. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#8: én is rájöttem... :)))


De már kiszórtam az összes troll-eleséget, elfogyott... :-D

2021. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy én láttam már olyan munkahelyet (államit!), ahol akkor volt a fejetlenség, hogy nem tűnt fel soha, hogy egyszer valakinek többet utaltak, mint kéne. De azért erre ne építs, ha többet kaptál, mint ami jár azt a pénzt nagyjából úgy kezeld, mintha találtál volna a földön egy pénztárcát úgy, hogy felvette egy biztonsági kamera, hogy elrakod...
2021. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy tesztelik...


Megbízható, becsületes-e...


Hát nem.

2021. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!