Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem mellett ennyi órát...

Egyetem mellett ennyi órát dolgozni?

Figyelt kérdés

Felvennének egy nagyon jó céghez,heti 25-30óra munkával.

Egyedül 2 napom a teljesen szabad,a többin vannak óráim,az egyik nap reggeltől estig, a másik 2 nap pedig kb 2ig,nagyrészt mind névsoros gyakorlatok.

Nagyon nagyon szeretném ezt az állást,ugyanis jön a szakmai gyak is+tényleg egy top cég.

Szerintetek megkérdezhetem,hogy lehet -e azt,hogy pl amikor teljesen szabad egy napom,akkor ne csak 8 órát,hanem pl 10 órát dolgozhassam? Nem fognak hülyének nézni?

Mert így meg tudnám oldani a várt óraszámot,másképp nem biztos.

22F



2021. febr. 8. 22:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen a céggel beszélj, vázold fel a helyzetet, hogy ennyi időd lenne és majd ők válaszolnak, megbeszélitek. Persze, benne van a pakliban, hogy nemet mondanak. Ugyanakkor azért abba is gondolj bele, hogy gyakornoki munkáról van szó, nem te lennél nálunk az első egyetemista stb., valószínűleg tényleg rugalmasak és hajlanak az egyéni megoldásokra. Szerintem egy próbát mindenképpen megér.

Az egyéni tanrend szerintem neccesebb, pl. nálunk ilyesmire nem adnak és nehezen tudom elképzelni, hogy máshol is akár csak munka miatt kérvényezheted... most akkor ennyiből mindenki egyéni tanrenden lenne inkább. Nézz utána, de ez nem biztos, hogy működik.

2021. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!