Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha aláírom az egészségügyi...

Ha aláírom az egészségügyi jogviszonyról szóló törvényt akkor utána bármikor fel lehet mondani?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogyha most aláírom az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló törvényt aztán később meggondolom magam hogy mást szeretnék csinálni vagy máshol szeretnék dolgozni és nem ott akkor fel lehet mondani bármikor amikor én úgy gondolom?

2021. febr. 9. 09:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló törvényt írom alá akkor bármikor fel lehet mondani
2021. febr. 9. 09:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el, mi van a szerződésben erről..!
2021. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, nyilván megkötések vannak benne, azért hozták létre.!
2021. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nyilván meglesz ennek is a szabálya (gondolok itt felmondási időre) , de igen felmondhatsz bármikor.
2021. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
felmondani fel lehet,én úgy hallottam,csak akkor nem kapsz végkielégítést.
2021. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!