Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Webkam modelkedni megéri?

Webkam modelkedni megéri?

Figyelt kérdés
Jól lehet keresni?

#modell #Webcamera,
2021. febr. 10. 05:24
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
71%
Irigykedik a nőkre, mert azok elmehetnek ku r vának. Beszarás.
2021. febr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
HD kamera (vagy 4k), 5 ghz-s net, megfelelo szoba, kellèkek. Nem olcso elkezdeni normalisan.
2021. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
77%

#11


Persze. Szívesen elmennék én is, mert azzal többet tudnék keresni egy hónap alatt, mint férfiként kemény fizikai melóval egy teljes év alatt. És csak az lenne a feladatom, hogy széttegyem a lábam velem ellentétes nemű nem-szimpatikus egyéneknek. (De a webkam esetében még ennyi sem).


Férfiként ilyenre esélyem sincs. Vagyis, hogy azért keressek milliókat, mert velem ellentétes nemű nem-szimpatikus személyekkel szexeljek. Csak a homokozással tudnék pénzt keresni. De mivel nem vagyok homokos, így sajnos maradnom kell a kőkemény vérverejtékes munkánál tizedannyi pénzért...

2021. febr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
66%
13. Nőként se lehet leány álom ehhez gyomor kell. Amúgy miért nem tanulsz vagy valami? Vagy találod fel magad? Milyen férfi vagy te? Mondjuk nem vagy egy észlény azt látom.
2021. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
77%

Lediplomáztam, és kitanultam dolgokat.

De soha nem fogok annyi keresni mintha nőnek születtem volna és elmennék prostinak.

Igen, kell ide gyomor. De sz@rt lapátolni, hullákat boncolni stb is gyomor kell és azok mégis tizedannyit keresnek mint az örömlányok.

A mérnökök, orvosok, tanárok is mind tanultak és mégis a prosti sokkal több pénzt tud megkeresni mind ők.

2021. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért van még pár jól fizető alternatíva a szarul fizető fizikai munka meg a prostiság között. És egyébként nem keresnek olyan nagyon jól.


Ha már, akkor én az "esportolóktól" sajnálok minden forintot. Nem csinál semmit, csak játszik. De hát ugye ha van kereslet, akkor ez van. Piacgazdaság.

2021. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

#16


Nyilván van. Csak azokra nem tudsz elmenni csak "kitanulom és elmegyek dolgozni" alapon. Pl cégigazgató vagy politikus sem lesz belőled csak mert kitanultál valamit.


Sajnálni nem sajnálom tőlük, mert ők legalább tényleg megdolgoztak azért a pénzért (szemben pl a politikusokkal), én csak szomorú vagyok mert nekem nincs lehetőségem semmilyen módon könnyen nagy pénzeket keresni, és olyan dolog miatt amiről nem tehetek, mivel nem tehetek róla, hogy férfinak születtem, senki nem kérdezett meg erről...

2021. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
22%

Azért az már pofátlanság, hogy az panaszkodik, aki a privilegizált csoporthoz tartozik. Veled fordult már elő, hogy kevesebbet kerestél egy munkahelyen, csak mert nő vagy? Hogy azért nem kaptál meg egy munkát, mert nő vagy "és biztos elmész szülni? Voltmár, hogy neked szegezték az interjún a kérdést, hogy hogy gondolod ezt a munkát egyáltalán, ha gyereked van, akivel minden második héten otthon maradsz majd, mert beteg? Mert velem már volt.


Rengeteg szakma van, amit kitanulsz és elkezdesz benne dolgozni (IT, pénzügy és egyéb gazdasági szakok, csak hogy a jobban fizetőeket mondjam, amik kicsit sem fizikai munkák).


Egy dolog van, amiért nem jutsz egyről a kettőre, és az nem az, hogy férfinak születtél. Hanem hogy jobban szeretsz nyafogni, mint cselekedni.

2021. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
53%

Minden munkának ára van, szellemi és fizikai munkánál is az x év tanulás, napi munkavégzés, esetleges stressz vagy fizikai megterhelés.

Prostitualtaknal az, hogy a szó szoros értelmében eladod a tested, naponta többször is hagyod hogy vegigmenjen rajtad mindenféle jött-ment izzadtsagszagu alak. Ezzel hazavágod az önbecsülésed életed végéig, kizárod hogy ez idő alatt rendes parkapcsolatod legyen és ha jót akarsz magadnak mindenki elől titkolnod kell hogy mivel is foglalkozol, különben csak elnézést kapnál mindenkitől. Ez nem élet, erre nem tudom hogy lehet irigykedni.

Ha engem kérdezel, még keveset is keresnek.

2021. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

#18


Milyen priviregizált csoport?


Amiket leírsz velem nem fordultak elő. Viszont olyanok előfordultak, hogy azért utasítottak el, mert férfi vagyok. Vagy azért nem adtak ki lakást, mert férfi vagyok. Meg olyan is, hogy azért kaptam több verést és büntetést, mert férfi vagyok. Illetve olyan is, hogy amikor lelki segítségnyújtást akartam kérni, nem vettek komolyan elvégre "légy már férfi és szedd össze magad" alapon csak a nőket veszik komolyan ha depresszióról vagy bármilyen mentális segítségről van szó.


Nőként bármikor bárkihez fordulhatsz segítséghez. De férfiként mindig egyedül maradsz, mert ha bárkihez akarsz segítséghez fordulni akkor jön a "szedd össze magad, légy már férfi szöveg", mint pl itt is. De ha nő lettem volna akkor mostanra már legalább tíz privát üzenetet kaptam volna (ezt onnan tudom, hogy már kipróbáltam).


Az összes átlagosnál jóval csúnyább kétségbeesetten párt kereső nő ismerősöm kb egy-két hónap után talál társat. Míg én átlagos férfiként évek óta nem találok semmit.

Milyen privilegizált csoportról beszélsz?

2021. febr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!