Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Webkam modelkedni megéri?

Webkam modelkedni megéri?

Figyelt kérdés
Jól lehet keresni?

#modell #Webcamera,
2021. febr. 10. 05:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
86%

#19


Engem pedig már annyian visszautasítottak, hogy régen tönkrement már az önbecsülésem.

És még párkapcsolatotom se nagyon volt. Csak az a különbség, hogy ha nő lennék, akkor most mindenki sajnálna és írogatná a vigasztaló privátokat, de mivel férfi vagyok, ezért mindenki csak még jobban megaláz és belém rúg és a "halj meg életképtelen nyomorék" szövegeket mondja nekem.

2021. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
70%

Privilegizált csoport a fehér férfiak. Munkaerőpiacról beszélünk, ez itt karrier topik.


Ha nő lennél, ugyanazt mondanám, hogy ha akarsz változtatni, akkor meg kell mozdulni. Ha nem akarsz megmozdulni, akkor én nem vagyok nyitott arra, hogy a nyafogást hallgassam, mert sem a pszichológusod, sem a barátod nem vagyok.

2021. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
62%

A nőknek előjogaik vannak újkori nemesek. 18 éves lányként a világ lábuk előtt hever.

Meg nemi kvóták lesznek fele annyit tud és dolgozik mint férfi de neki jár felsővezető pozi, a retek alja munka meg csak férfiaké

2021. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
35%

#22


Munkaerőpiacról írtam én is. Egy csomó helyen csak azért preferálnak nőket, mert férfitöbblet van. Pl van egy munkahely, ahol 70% férfi, és a jelentkezők közt is 70% férfi van, de a munkáltatók igyekeznek fele-fele arányt fenntartani, így ha van egy férfi és egy női jelentkező, akkor a nőnek sokkal nagyobb esélye van bejutni, még ha kicsit gyengébb képességű is (ilyen alapon voltam én is elutasítva valahonnan). Arról nem is beszélve, hogy egy csomó olyan munkahely van, ahol kizárólag nőket keresnek és az álláshirdetés is úgy van feladva (általában vendéglátás, luxusboltok eladói stb).

Az pedig, hogy "ha akarsz változtatni meg kell mozdulni" szöveg elég semmitmondó. Nézz csak még pl engem: szakmát tanultam, leérettségiztem és lediplomáztam plusz idegen nyelveken is beszélek, de mégsem keresek még ötöd annyit sem, mint egy örömlány.

2021. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
41%

Nincs nyitva a cérnagyár muci?


Azt vágod, hogy 1 ilyen és kikerülsz a p..hubra és onnantól kezdve már kismillió oldalon is ott lesz a popókád és az arcod is?

2021. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
44%

Munkaerőpiac?


Több olyan irodában dolgoztam, ahol CSAK NŐK voltak. Interjúra megyek, irodába 90% nő. Recpeciósnak inkább nőt vesznek fel, akárcsak telefonosnak...


Nem webcamozni kell muci, állást keresni.

2021. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Nézd 24. Ha hajlandó vagy megmozdulni, szívesen segítek. Küldj egy CVt név nélkül, visszaadom kipofozva meg adok mellé 10 linket hogy hová jelentkezz. Deal?


De mint mondtam, a nyafogás, ki r vádra irigykedés haszontalan.

2021. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

24 van munkád? Igen? Másnak a jelenlegi helyzetben NINCS.


Tipikus diplomás hozzáállás, hogy jaaaaj tanultam egy NEM piacképes szakmát (általában nem önköltségen), jaaaj nekem minden járna... Más ember nem szenved a fizetésével? Más nem tanult vagy akarna valamit kezdeni az életével, de nem tud a pénz miatt?


Sokszor utasítottak el, mert NŐT kerestek. Sokszor kérdezik, baj-e, hogy csak NŐK vannak az adott irodában. Akkor legyek nőgyűlölő és hokizzak egy kamerába?

2021. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

#27


Ok. Írtam pm-t.

2021. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
19%

#28


Senki nem írta, hogy legyél nőgyűlölő. Én se, gyűlölök senkit sem. Ha nő lennék, én is ezt tenném. Szimplán kihasználnám, hogy annak születtem ennyi. Abból kell élni amink van. Ha csak fizikai munka jutott osztályrészemül, akkor ebből kell keressem a kenyerem. Ennyi. Van akik nyertesnek születnek, vannak akik kevésbe. Ez mindig is így volt.

Engem csak az zavar, amikor olyan ovis mesékkel tömitek itt a fejünket, hogy "tanulj és akkor sikeres milliomos leszel!". Holott te magad is írod, hogy mennyien tanultak és mégsem boldogultak vagy még munkájuk sincsen. Ellenben az örömlányok nem tanultak semmit, csak nőnek születtek és mégis meggazdagodnak.

2021. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!