Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mennyiből gazdálkodik...

Ki mennyiből gazdálkodik havonta és hogyan jön ki abból a megkeresett pénzből? Egyedüliként vagy párral, gyerekkel. Mennyire kell spórolni és nézni éppen mi akciós?

Figyelt kérdés
Én is hamarosan külön szeretnék költözni itthonról. És kíváncsi vagyok, hogy az én átlag 200ezer nettó fizumból mire számíthatok? Mennyire kell majd kislábon élnem? Családi házba költöznék amit örököltem és van egy 4 milliós hitelem ( amit a ház full korszerűsítésére és felújítására vettem fel ) amit fixx 38ezerrel fizetek havonta. Szóval igazából arra vagyok kíváncsi ki hogy gazdálkodik?

2021. febr. 10. 14:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az mindenképpen nagy előny, hogy a ház a tidéd és nem kell hitelt fizetned rá. A legtöbb ember a fenntartási költségeken túl még a lakáshitelt is törlesztheti.

A kandalló hosszútávon nem hülyeség, de a kiépítés sokba kerül és a tűzifa sem olcsó, ha csak nem feketén veszed illegális kitermelőktől. Én maradnék a gáznál és inkább szigetelésre költenék, mert azon tényleg éves szinten tízezreket meg lehet fogni.

Szerintem 200-ból ha nem is dőzsölve, de ki lehet jönni így!

2021. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!