Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkával egy mekiben vagy...

Diákmunkával egy mekiben vagy burger kingben mennyit lehet kb nettóban keresni? Esetleg valahol pénztárosként vagy árufeltöltőként

Figyelt kérdés
Fontos lenne egy viszonylag pontos válasz

2021. febr. 10. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Bruttó 1100 ft az órabér amit még nyáron hirdettek tavaly..


Ebből következően szerintem a mindenkori törvényes minimálbért fizeti.


Egy kanyival se többet.


Én még 2002 környékén mekiztem, de már akkor is az volt a filozófia, hogy ők nem megélhetést adnak, hanem csak lehetőséget!

2021. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Viszont ha választanom kellene, hogy egy fűtetlen lakatosműhely 180 ezer nettóért reggel héttől este hatig tele büdös alkoholistákkal porral olajjal vagy bejelentve vagy nem,

vagy egy fűtött hely 8 órába, ahol élelmiszerrel dolgozol, és ahol van néhány fiatal ropogós lányka is, hát szerintem nem kérdés hogy az utóbbi lenne az esélyesebb.

2021. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!