Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A szakmunkások valóban milliók...

A szakmunkások valóban milliókat keresnek? Mi az igazság?

Figyelt kérdés

Természetesen vállalkozóként, alkalmazottként épeszű ember nem dolgozik ebben az országban.


Azért kérdezem mert össze vissza beszél mindenki.


Én eddig akárhány szakmunkást láttam egy-két kivételtől eltekintve úgy nézték ki mint valami hajótörött.


Valahogy nem látom rajtuk hogy felvetné őket a jólét, de lehet hogy ügyesen titkolják.



2021. febr. 14. 17:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#2 ügyes, talpraesett


A törtető, adót egyáltalán nem fizető, egyéb dolgokon is nyerészkedő (árut ő szerzi be), esetleg a "tűzhöz közel" lévő szakikra gondolsz? Na igen, ők valóban jól keresnek.

2021. febr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Ablakot akartam cseréltetni, kijött felmérni, azt mondta, hogy most kéri rögtön a 250000 Ft ot és hogy minek akarok én számlát róla, akkor még plusz 70000 Ft és így is ad rá "garanciát". aztán elküldtem, hogy még gondolkozok rajta.

Na hogyha sok ember nem gondolkozik rajta, akkor ezek a típusú emberek Igen jól keresnek havonta.

2021. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%
11-es. az számít, hogy a nap végén mi marad a zsebében, nem az hogy mennyit ügyeskedik. Plusz a te rendesen leadózott munkabéred adó része is az ilyen ügyeskedő vállalkozóknál köt ki állami támogatás formájában, lásd a mostanában számolatlanul a vállalkozókra öntött támogatásokat, szóval duplán jól járnak.
2021. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
#13 ehhez már nem értek, látod, ezért nem vagyok milliomos...
2021. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Attol fugg...

Van olyan akinek alig megy a vallalkozasa, masnak meg van 100 alkalmazottja es egesz evben nagy beruhazasokat csinalnak.

2021. febr. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van pár szakma ahol katás, egy fős kisvállalkozóként elég szép pénzt el lehet tenni jelenleg. De pl: van olyan szakma mint a bádogos, hogy 20-30 fő ha végez belőle évente egy ekkora országban. Aztán a csatornázás mellett egyre több a fém szegély az épületeken illetve maga a fém fedés. Szóval nem is kell ezen csodálkozni. Kereslet kínálat. De egy jó Kőműves sem rest jó áron dolgozni szóval jók a lehetőségek jelenleg.
2021. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!