Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 150.000 fizetésből mire...

AngyalSonka kérdése:

150.000 fizetésből mire gyűjtsek ami nagyobb összegeket kíván?

Figyelt kérdés

Ennyi fizetésem van és nem szeretnék megválni ettől a munkahelytől, mert közel van hozzám, egy műszakban dolgozok és hétvégéim szabadok, munkaidőm is kényelmes meg olyat csinálok amit szeretek. Fizetés igaz kevéske de így is több mint anno kerestem régebben 2 műszakkal.

Szóval én keveset szoktam kivenni és család is segít néha, ezért simán tudnék félre tenni akár 100.000 minden hónapban vagy akár néha a teljes összeget.

Nincs tervem jelenleg, inkább sodródok az árral de szeretnék valami drágább dologra is beruházni, vagy olyanra ami hasznos is lehet későbbiekben.

Lány vagyok de nem tudom ez mennyivel több információt adna.

Milyen dolgokra tegyek félre ami sokat érne?

Ebből a fizetésből mit lehetne venni?



2021. febr. 20. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha a lakhatas megoldott akkor hobbira. Pl utazas, nyaralas stb.


Ha mondjuk berled a lakást, akkor esetleg önerőre gyujtogess, hogy megfelelo partnerrel, ha jon, bele tudjatok vagni a sajat lakas kerdesbe.


Egyebkent gyujtogess minel tobbet, talan cel sem kell, jo ha van mihez nyulni. Ki tudja mit hoz a jovo. A te munkahelyed is megszunhet es akar honapok is eltelhetnek mig talalsz masikat.

2021. febr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy mire? Hát amire neked szükséged van. Azt mi nem tudhatjuk.


A legtöbben lakásra gyűjtenek.

2021. febr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Rakd be bitcoinba, a kovetkezo 10 evben abban van a legnagyobb potencial.
2021. febr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
tudásra, hogy 5 év múlva többet keress mint 150e.
2021. febr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, hogy ne szórd el.

Vagy fektesd önmagadba (tanulj olyat, ami tényleg érdekel, ne pedig olyat, amiről azt mondják, hogy majd jól keresel vele, egyszer), vagy pedig olyan befektetéseket válassz, amelyeknek hozama is van (állampapírénál nagyobb).


Havi százas az már olyan összeg, amivel hosszú távon is lehet kezdeni valamit. Ha elég fegyelmezett vagy, megalapozhatod vele a saját anyagi biztonságodat is!

2021. febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4.írtam hogy nem szeretnék váltani munkát..

amúgy lakhatásom megoldott.családdal lakom

2021. febr. 20. 10:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Értjük az elveidet, de nem mindig mi határozzuk meg, hogy mikor mi történik az életben, és nem árt felkészültebbnek lenni a jövőre.


Aki nem fejlődik együtt a világgal, az sajnos lemarad, és egyre kevesebb lehetőség közül választhat a jövőben, amikor olyan helyzetbe kerül.

2021. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági tartalékra. Lehet hogy most a családod fizet mindent, de ők sem lesznek mindig ott. És akkor jó ha van annyi pénzed, amivel hónapokig meg tudsz élni még munka nélkül is.
2021. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Célozz meg használtan egy jó milc vázat, aztán majd kiderül, hogy szeretsz-e valami sokkal jövedelmezőbbet csinálni, amíg még van mivel...
2021. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!