Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozó és burkoló kettő...

Programozó és burkoló kettő együtt? Működhet?

Figyelt kérdés

Programozóként végeztem de még nincs állásom, és a kezdő fizuk sem olyan fényesek a közhiedelemmel ellentétben. Kivéve ha multihoz megy az ember dolgozni. Ezért úgy döntöttem elvégzek még egy burkoló tanfolyamot, mert szerintem szép szakma, és amúgy is dolgoztam már építőiparban. Elsősorban félállásban (később vállakóként)

burkoló munkát vállalnék hétvégente. Így talán megkeresem azt a pénzt amivel haladni is lehet az életben. Jó ötlet szerintetek? Működhet ez így?


2021. febr. 22. 23:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4%

Egy kezdő burkoló valószínű keveset keres, ha nem ért hozzá. Ha ért hozzá, négyzetméterre dolgozik. 400at csak hétvégénként meg tud keresni egy hónapban.


CNC gépre, aki átment, az full time-ban ott van.


A mezőgazdaságis prgoramozós haverok durván dupláját keresik annak, amit lehet kapni egy multinál.


Az, hogy te képtelen vagy kétkezi munkára és ezért nem látsz benne potenciált, ezért üres dolgokat mondasz.


Ha valaki nem akar programozni, vagy fél egy multitól, hogy tapasztalatot szerezzen, az ne programozzon. Menjen bármi mást csinálni, amit szívesen csinálna. Nem bonyolult. A programozó szakma tele van alkalmatlan emberekkel.

2021. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem neked címeztem drága 3 pipás, hanem a kérdezőnek. Vagy az egy másik accountod? De valóban, te is csak egy troll vagy. Te gúnyolódsz minden második kérdésnél a programozókon csak azért, mert te alkalmatlan vagy, negyedannyit keresel, nem hiszed el hogy jól keresnek, stb.
2021. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%

:) Alkalmatlan... Te ennyiből le tudod szűrni, hogy valaki programozásilag alkalmatlan :)


Ez szánalmasan gyenge próbálkozás. Még érvelni sem tudsz.

2021. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%

Úristen, PROGRAMOZÁSILAG! Senki sem hiszi el a képzelgéseidet a szakmát váltó programozókról, vagy hogy te senior vagy akár csak a Pistike Bt.-ben is. De az értelmesebbek a kérdést sem hiszik el. Burkolás, mint szép szakma, amivel jobban keresne, mint programozóként :DDDDDD Csak egyszámjegyű IQ-val hihető el.


"Az, hogy te képtelen vagy kétkezi munkára és ezért nem látsz benne potenciált, ezért üres dolgokat mondasz."

Ez a kedvencem! Aki értelmesebb mint egy alkesz kőműves, az nem alkalmas a kétkezi munkára! :D A tudás lefelé kompatibilis, én be tudnék tanulni bármilyen robotnak, de nem szorulok rá, mert megélek az eszemből. Persze ezt te, ügyeletes trollként nem tudod és nem is akarod belátni.

2021. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy szakmát váltok. Azt sem állítottam hogy többet keresnék burkolóként. Nem mondtam azt, hogy keveset keresnek a programozók, csak azt hogy relatíve kevesebbet keresnek az informatika bizonyos területein, mint ahogy azt a nagy átlag képzeli. És ez nem csak a munkavállaló képességeitől függ.

Hihetetlen, hogy képesek vagytok szétszedni egymást. Meg persze az is érthetetlen számomra, hogy kifiguráztok egy embert aki feltett egy kérdést, aki hajlandó tanulni, képezni magát, és a gyűrű sem esik le az ujjáról ha ne adj Isten lapátot kell fognia a kezébe a saját boldogulása érdekében. Nem olvastam el mindent, de ez a szemléletmód elképesztő. Csak gratulálni tudok....

2021. febr. 23. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!