Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit valaszolnatok arra ha a...

Mit valaszolnatok arra ha a munkaltato allasinterjun megkerdezi hogy miert szeretnel naluk dolgozni, vagy miert kene alkalmazniuk teged es nem a tobbieket?

Figyelt kérdés

Valoszinuleg 2 okod van ra jo esetben: 1. Fejlodni szeretnel

2. Nem akarsz ehenhalni bevetel hianyaban

De ezeket nem mondhatom, mit tanacsoltok, ilyen kerdes eseten mi lehet jo valasz?


2021. márc. 1. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az igazat szoktam mondani. Volt olyan cég, amiről tudtam, hogy CCNAben nagyon erős, erről híresek, elmondtam, hogy ebbe szeretnék beletanulni. Volt olyan, ahol a munkakör jelentett fontos előrelépést a karrieremben.


Hogy miért engem kell választani, arra azt szoktam mondani, hogy én általában nem csak elvégzem az adott feladatot, hanem mindig megtalálom a lehetőséget, hogyan adjak valami pluszt. És erre el szoktam mondani egy-két példát a korábbi munkahelyeimről.

2021. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam olyan cegnel ahol a fizun kivul semmit se tudtam felhozni ervkent. Volt ahol meg utananeztem a cegnek hogy mit csinalnak es elmondtam hogy miert szeretnek resze lenni annak amit csinalnak.
2021. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég speciális területre kerestek embert, és kb. annyit mondtam, hogy nagyon érdekel a téma, sok lehetőséget látok benne. A képességeim is megvoltak, én voltam a kevés közül a legjobb jelölt, úgyhogy felvettek.
2021. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Haha, hát győzzön meg ő, hogy miért jobb mint ahol most vagyok...
2021. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az cég specifikus, hogy miért szeretnék ott dolgozni. Ha valahova jelentkezem, általában utánanézek mivel foglalkoznak és akkor adom be az önéletrajzom, ha ezzel tudok azonosulni, látok benne lehetőséget. Így könnyű összerakni néhány mondatot, hogy miért szeretnék náluk dolgozni. Jó fejlődési lehetőség a számomra, érdekel ez a szakterület, szívesen fejleszteném magam benne, blabla...

Az hogy miért kéne engem alkalmazni mások helyett szerintem egy sz*r kérdés. Hála istennek még senki nem tette fel. Valószínű őszintén elmondanám, hogy nem tudhatom milyen jelentkezők vannak, így ezt döntsék el ők. Amit én feltudok kínálni az a lelkiismeretes munkavégzés, az érdeklődő hozzáállás és az a maximalizmus, amivel megáldott a jó isten... :D Ha ez kell, kell, ha nem, akkor majd kamatoztatom máshol.

2021. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!