Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felvenni a munka tempóját?...

Felvenni a munka tempóját? (Közben megpihenve)

Figyelt kérdés

Szeretném megszeretni a munkát, mert apám úgy tanított munkára ,hogy nem szabad pihenni közben. Emiatt képtelen vagyok hosszan dolgozni csak befeszülök elmegy a kedvem.

Hol tudnék úgy dolgozni hogy nincs határidő hanem meglehet pihenni közben? Teljesítmény alapú munkát keresek főleg ,de nincs sok képzettségem,mert mentális betegség miatt otthagytam a sulit. Gondolkozok rajta hogy újra kezdeni a sulit de előtte dolgozni szeretnék.



#Választ:)
2021. márc. 7. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az a baj a teljesítmény alapúval, hogy ott magaddal szúrsz ki, ha megpihensz és nem teljesíted az elvárást pl :) de rengeteg ilyen meló van, pl doboz hajtogatás, borítékolás, összeszerelő ,műhelyek és még sorolhatnám.
2021. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne olyan munkát keress ahol teljesítményre megy a cucc!
2021. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) igazából csak a kényszert akarom levetkőzni , hogy muszáj ahelyett , hogy tudom hogy ez jót hoz az életembe🤑
2021. márc. 7. 12:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve fel kell vennem a ritmust, de nem úgy , hogy kizsigerelem magam:)
2021. márc. 7. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!