Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet ebben az országba...

Hogyan lehet ebben az országban házra gyűjteni?

Figyelt kérdés

Kb. 20 éves korom óta dolgozom és most vagyok 28 és csak 10 milliót tudtam összegyűjteni de úgy hogy szüleimnél lakok mai napig. Mivel panelt nem akarok venni ezért házra még gyűjtenem kell ha így haladok 32 évet még. Ez elképesztő és ilyenkor már az életkedve is elmegy az embernek. Alkalmazottakat enem fizetnek meg itthon, külföldre nincs lehetőségem kimenni, és vállalkozáshoz meg rengetek pénz kell. Tehát egyszerűen semmilyen megoldás nincs.

28/F


2021. márc. 7. 18:43
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
58%
Ez a baj azzal ha ennyi idősen is otthon el valaki. Hiaba gyűjtöget sose megy el otthonról mert nem tanul meg küzdeni. Várja a készt.
2021. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Hogy a fenébe költöznék el amikor 10 millióból nem tudok elköltözni. És ha albérletbe megyek akkor nem a gyűjtésre hanem az albérletre menne el a pénz. Normálisak vagytok úgy öszintén? Nem szórakozásból lakom még mindig itthon.
2021. márc. 7. 19:30
 13/56 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem költővel azt a pénzt amitvaz ingatlanra szansz
2021. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
54%
Hát mellék állást vállalsz, befekteted azt a 10 misit, még jobban spórolsz. Illetve a világ végén egy zsák faluban már kaphatsz 10 misiért házat - vagy kaphattál a csok előtt. most még 10 misivel feljebb mentek az eddigi jó házak vidéken. :(
2021. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
menj albérletbe, ha nagyon el akarsz költözni, és fektesd be a félrerakott pénzt. gyűjtögetésből nem csak Magyarországon nehéz lakást, nemhogy házat venni.
2021. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezen mit vagy megrökönyödve hogy akit nem nyomnak előre a szülők, vagy nincs valami sztár fizetése, vállalkozása, az nem vesz álomingatlant max nagy hitellel. Ez nem egy új keletű dolog.
2021. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
85%

Egyetlen állításod sem igaz.


Nem csak panel meg kertesház van, nagyon jó téglalakások is vannak, a földszintiek általában kert kapcsolatosak.


Az alkalmazottakat is megfizetik, ha piacképes szakmájuk van és értenek is hozzá.


A vállalkozáshoz nem feltétlenül kell óriási kezdőtőke. Kicsiben is el lehet kezdeni, ha van piacképes szakmád és értesz hozzá.


Külföldre is ki lehet már menni egy misiből, ha épp nincs COVID, és van piacképes szakmád és értesz hozzá.


Hitelt sem ördögtől való dolog felvenni.


Csak az az igazság, hogy neked kényelmesebb anyuci szoknyája mellett nyígni, hogy szemét a világ. Ahelyett, hogy szereznél egy piacképes szakmát és építenél belőle egy karriert akár itthon akár külföldön, akár alkalmazottként akár vállalkozóként.

2021. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
Ez nem így van. Az hogy valaki kitudjon menni külföldre kapcsolatok kellennek és kitűnő folyékony nyelvtudás. Mivel kimegy az ember mondjuk 2 millióból vagy most mindegy mennyiből, hol vállal munkát? Mert teli van megbízhatatlan munkaközvetítőkkel a piac. Tehát kint se könny munkát találni. A másik meg mégis mi a piacképes szakma? Most az IT terület de ehhez nagyon jól ker érteni a matekot mert nem könnyű elvégezni egy programozóit. Én nem is érettségiztem matekból mert felmentettek tehát én már itt elbukok. Az hogy így halad előre a világ hogy most jelenleg nekik kedvez a sors mert nagyon sok helyre van szükség szoftverfejlesztőkre mondjuk arról nem én tehetek. Nekem teljesen más terület van és régen ez is piacképes volt mára már nem az és ha megszakadok sem keresek 1 hónapban 1 milliót mondjuk amit sok 5 éves sszakmai tapasztalattal rendelkező IT-s megkeres állítólag. És manapság gyűjteni meg önálló életet élni lassan Budapesten már havi nettó 1 millióból lehet amilyen árak vannak midnenhol.
2021. márc. 7. 19:55
 19/56 anonim ***** válasza:
52%
Vannak nagyon jó minőségű albérletek, 150-200 ezerért havonta. Azokkal mi a gond?
2021. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy #17 írja, nagyon sántítanak az érveid, jó pár ismerősöm dolgozik/dolgozott kint nulla közeli nyelvtudással


#8,10

2021. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!