Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet ebben az országba...

Hogyan lehet ebben az országban házra gyűjteni?

Figyelt kérdés

Kb. 20 éves korom óta dolgozom és most vagyok 28 és csak 10 milliót tudtam összegyűjteni de úgy hogy szüleimnél lakok mai napig. Mivel panelt nem akarok venni ezért házra még gyűjtenem kell ha így haladok 32 évet még. Ez elképesztő és ilyenkor már az életkedve is elmegy az embernek. Alkalmazottakat enem fizetnek meg itthon, külföldre nincs lehetőségem kimenni, és vállalkozáshoz meg rengetek pénz kell. Tehát egyszerűen semmilyen megoldás nincs.

28/F


2021. márc. 7. 18:43
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
21%

Ide gazdagok ivadékai írnak, ezek a gyakorisok a seggük alá tolva kaptak egy lakást. Ezért könnyen jár a pofájuk.

Meg a szülői betolták őket a pénzbe és jólétbe.

Gondold el, nekik minden pénz megmarad, lakhatásra nem kellett költeni semmit.

Azért írják az albérletet mert a szüleiktől kapott lakásokat szeretnék pali madaraknak kiadni és ebből is nyerészkedni a szegények gyerekein.


Sokkal jobb szülökkel élni mint a gazdagok ivadékainak a zsebét még jobban tömködni

2021. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
Gyűjts még 1-2 milliót, várd meg a COVID végét és aztán hitelből vegyél LAKÁST vagy házat nem túl népszerű településen.
2021. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
Nem tul nepszeru telepulesen? Videken is minimum 25 millio egy atlag alatti csaladi haz de nem fogok csak azert ingazni napi 3 orat hogy ide Pestre jarjak dolgozni. Tehat ez se egy jo otlet. A jo otlet az a havi netto 2-3 millios kereset mert akkor tuti tud az ember gyujteni meg elni mellette es meg csak el sem adosodik a hitelekben.
2021. márc. 7. 20:18
 24/56 anonim ***** válasza:
100%

"Azért írják az albérletet mert a szüleiktől kapott lakásokat szeretnék pali madaraknak kiadni és ebből is nyerészkedni a szegények gyerekein."


Neked komoly gondok vannak a fejedben vagy csak trollkodsz.

Konkrétan sokkal jobban megéri egy jó befektetés + albérlet, mint egy házban ácsorogtatni a pénzt (15 voltam).

2021. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

"A jo otlet az a havi netto 2-3 millios kereset "


Kérdező, te pedig most már csak nyafogsz.

Akkor ha ez az egyetlen jó ötlet, akkor tegyél érte.

2021. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
69%
Ha úgy akarsz élni, amihez 2-3 milliót kell keresni, akkor menj és érd el hogy 2-3 milliót keress. Ja hogy se eszed se merszed se semmi olyan tulajdonságod nincs meg ahhoz hogy ezt saját erőből elérd, ezért fogj rá mindent arra hogy nem gazdagok a szüleid, ahelyett hogy szembenézz a saját életeddel.
2021. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
Én tudom hogy jobban megéri, csak a szülő alá tolt a gazdag ivadéka alá lakást és ha már ingyen volt akár ki is adja, itt szoktam olvasni hogy 18 éves szülinapra ajándék lakás, aztán egyetem után egy nagyobb ajándék lakás gazdag aputól anyutól. Így a kicsit kiadja ingyen pénz, a gazdag kölykének
2021. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

17 vagyok. Messze nem gazdag szülők gyereke. 18 évesen kitettek a szüleim az utcára egy fillér nélkül, aztán még az örökségből is kitagadtak, biztos, ami biztos.


Bár én nem is vagyok albérletpárti, amíg egy lakáshitel törlesztője a fele egy albérletnek, addig nincs értelme.

2021. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
#23: Legalább 2 percet szántál volna az ingatlan.com-ra máris tudnád, hogy ez ismételten hibás kijelentés
2021. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

28-as

Persze vannak kivételek

2021. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!