Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha felvettek egy állásra,...

Ha felvettek egy állásra, amit péntekig kéne elfogadnom, megtehetem azt, hogy elfogadom, majd közlöm velük, hogy mégse érdekel?

Figyelt kérdés
Mivel jelenleg több helyen is interjúzok, és kiváncsi vagyok a többi cég ajánlatára, emiatt egyszerr több vasat akarok a tűzben tartani. A biztos cégnél péntekig döntenem kell, viszont addig a másik szimpibb cégnél nem lesz interjú. Így ott szerintem jövő héten lenne eredmény? Mit javasoltok? Lehet ennek negatív következménye, ha azt mondom, hogy ok, de egy hétre rá közlöm, hogy mégse érdekel?

2021. márc. 9. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Nem szép dolog, de amíg nem írtál alá semmit, barmit visszamondhatsz. Ha pedig elkezdesz dolgozni, próbaidő alatt akar első nap is felmondhatsz.
2021. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

elkezdesz itt dolgozni és a jövő héten aznap amikor a másik cégnél állásinterjú lesz valamilyen hihető indokkal nem mész be

aztán a döntésig tovább dolgozol nehogy két szék között a földre ülj ha nem vesznek fel a másik helyre

2021. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
P.S Jövő hónap közepétől dolgoznék csak itt. Így időm még van.
2021. márc. 9. 21:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére az interjúk is online vannak. :)
2021. márc. 9. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!