Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 160 nettót keresek, az...

Ha 160 nettót keresek, az mélyszegénységnek számít?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 14:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:

Pedig egyetemre jártam, diplomám van. Azt nem lehet mondani, hogy nem tettem semmit azért, hogy jobb legyen.

Szóba is állnának vagy nem, szerintem egy nő jobbat érdemel nálam, én nem akarom lehúzni őket. Ezért nem is próbálkozok

2021. márc. 10. 17:47
 42/62 anonim ***** válasza:
0%

Valóban jobbat érdemel, de ennek nem a fizetésed az oka.


Latin szakkal amúgy IT SSCben dolgozom, elég jó fizetésért. Addig mentem, amíg nem találtam valamit, amiből meg tudok élni.


Mondjuk nekem nem voltak ott anyuciék, hogy eltartsanak.

2021. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:

#42


Tehát magyarán monda te sem az egyetemmel helyezkedtél el.

2021. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
16%

Kellett diploma, csak mindegy volt, milyen. Vagyis de.


De nem is ezt állítottam. Hanem hogy a nyígás nem visz előre, meg hogy nem ez a mélyszegénység.

2021. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%

#44


De ettől még nem fog senki sem az IT-hoz érteni. Ha most holnaptól kezdve elhatározza a kérdező, hogy IT SSC-ben akar ugyanúgy monoton poshasztó robotmunkát csinálni mint te, attól még nem fog egy karikacsapásra érteni az IT-hoz. Pl én is szerettem volna IT területen elhelyezkedni, mert jól fizető, de egyszerűen nem értek hozzá, képtelen vagyok felfogni. Az algebra és infó sosem volt az erősségem.

2021. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
16%

Magyarán pont olyan kifogásgyáros vagy, mint a kérdező. Simogassatok meg egymás buksiját, aztán nyafizzatok tovább.


Nem azt kell keresni, mi miért nem fog menni. Erre világítottam rá. De itt akkora a sötétség, hogy felesleges.

2021. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
42%

#46


Akkor utalj át egymillió forintot és fizess ki nekem valami jó informatikai képzést, ahol megtanítanak valami jó kis programozást nekem (mert kb ennyi lenne az egész). Akkor egyből abba hagyom a nyafogást. Ha pedig nem fogsz nekem kifizetni most rögtön ennyit egy képzésre, akkor be kell látnod, hogy nem mindenki tudja magától youtube-ról megtanulni az IT-s dolgokat.

2021. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
Az IT SSCben nem kell tudni programozni. És az ITn belül nem csak programozás létezik. Nemrég pl az ITSH indított tesztelő képzést, nem kellett hozzá előképzettség, és már a tréning alatt is adtak fizetést. Sok ilyen program van. De ahogy mondtam, az SSCkben is megtanítanak mindent, ami kell. Az a baj, hogy te nem a lehetőségeket látod, hanem a kifogásokat.
2021. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:

Itt Zalában nincsenek SSC-k.

Szerintem akkor már jobban megérné kitanulni egy jó szakmát, jobb mint ez az SSC hülyeség.

2021. márc. 10. 20:11
 50/62 anonim ***** válasza:

#48


És szerinted engem nagymama-szinttel felvettek volna?

És ha igen mennyi lett volna az a fizetés, kedves Szabópéterkém?

2021. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!