Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Török Security mint munkáltató...

Török Security mint munkáltató vélemények, tapasztalatok vannak valakinek?

Figyelt kérdés
24/48-as állásajánlatot kaptam tőlük egy ipari parkban, valószínűleg teherportára keresnek embert, viszont naponta 300-400 kamiont át kell ott ellenőrizni, 1000 Ft-os órabérben, majd próba idő után 1100 Ft-os órabérben. Eddig diszpécserként dolgoztam csak, tehát sok viszonyítási alapom nincs, hogy milyen lehet 24 órában egy teherportán, annyit mondtak hogy sokat kell talpon lenni

2021. márc. 10. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Töröknél nem voltam, de sok különbség nincs a vagyonőri xarok között. A munka, teherporta nagyon xar munka, tán a legalja, főleg, ha ekkora a forgalom. Mindenre figyelned kell, ellenőrizgetni, közben ha befut más is, akkor az ott türelmetlenkedni fog, esetleg dudálgat, mert a kamionosok között sok a tapló gyökér. Ezek mellett egész nap a benzin, gáz bűzét szívod, 1 hónap után megfulladsz a köhögéstől. Én sosem mennék ilyen helyre, csak irodaház, a többi trágya hely.
2021. márc. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jah és még annyi, ha 300-400 kamiont kell átnézni akkor lehe téjszaka sem tudtok pihenni, anélkül a 24e nem lehet bírni, mi min. 4 órát pihentünk felváltva mindenhol, eddig ahol voltam, ha az nincs akkor nem lehe sokáig bírni. Vagy lehet hajnalban az energia italt, kávét tolni, ami majd később cukorbetegséget, szívbetegséget, érrendszeri betegséget és sorolhatnám mit okoz. Gondold át! Csinálj meg egy napot és gondold át. Én a leírtak alapján 1100 nettót keveslem, de 3000 nettóért sem vállalnám, mert később a megtakarítás az orvosra fog elmenni, csak szólok!
2021. márc. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!