Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SBERBANK (központ) milyen...

SBERBANK (központ) milyen dolgozni? Milyen munkáltató?

Figyelt kérdés

Például az ERSTE vagy éppen az OTP munkavállalói szempontból (alacsonyabb szint) elég borzalmasak. Sberbankkal valakinek valami tapasztalata?


Erről a munkáról volna szó:


[link]


Itt milyen bruttó bérezésre lehet maximum számítani, ha van kb 3 éves Backoffice-os tapasztalatom.



2020. aug. 25. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kellemes, sokkal emberibb mint az Erste, OTP. Jóval kisebb létszámú bank. Bruttó 400 lehet nagyjából a vége, ez egy junior pozíció.


Egyébként így hogy gyakorlatilag semmi követelmény nincs, plusz az Astoriara kell járni dolgozni arra azért számítanod kell, hogy 200+ pályázó lesz a munkára.

2020. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!


Engem is ez a 2 dolog fogott meg, na meg persze, hogy van BO-s tapasztalatom.


Banki témában én még azt hallottam, hogy BNP Paribas is remek hely munkavállalói szemszögből. Te tudsz még esetleg olyat, ami vonzóbb az átlagostól?

2020. aug. 25. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!