Váltsak munkahelyet?

Figyelt kérdés
Életem legelső igazi munkahelye ahol most vagyok. Tudtam hogy több időbe telik megszokni, bele tanulni is kell még sok idő. Ezzel nem is lenne baj, a probléma ott kezdődik, hogy nem szeretem a munkatársaimat, és nem is túl befogadóak. 4 hónapja vagyok ott és nem érzem jól magam. Ez normalis, vagy nektek mennyi időbe telt míg beilleszkedtetek? A másik, hogy úgy érzem elpazaroltam az életem azzal hogy olyan szakot tanultam, amit most nem szeretek csinálni. Szeretnék majd mást tanulni. Váltsak munkahelyet ha ennyi idő után sem érzem magam, vagy adjak egy kis időt?

2021. márc. 15. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem érzed jól magad, akkor nyilván váltani kell. Legtöbb helyen max pár hét és befogadnak, nálad 4 hónap után se alakult ki ez. Az okát mondjuk jó lenne tudni.
2021. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az egyetlen új, őt sem nagyon fogadják be. Az okát én nem tudom, nagyon össze vannak szokva
2021. márc. 15. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit tanultál korábban és mit tervezel a jövőben?

A jelenlegi munkahelyed mennyire teszi lehetővé, hogy tanulj mellette?

2021. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pénzügyi területen dolgozom jelenleg, nem tudom pontosan mit szeretnék. Esetleg állatokkal foglalkozni valamilyen formában. Lenne mellette lehetőségem tanulni én úgy gondolom( többen tanulnak valami mást munka mellett a kollégáim)
2021. márc. 15. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem, hasonló a helyzetünk, én is most vagyok pályakezdő pénzügyi területen. Szerencsére én még szeretem a munkám.

Váltani szerintem ne válts, 4 hónap után rosszul veszi ki magát, meg azért most ezek tényleg nem a legkönnyebb hónapok a gazdaságban. Ha ennyire rossz, én helyedben (de mint mondtam, nulla tapasztalattal) várnék picit, és 8-10-12 hónap után tolnék egy jobhoppot, hogy legalább jobb fizuért csináljam azt, amit csinálok.

2021. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp maradok még legalább egy évet, hogy legalább ha valamikor vissza szeretnék térni hozza legalább mondhassam hogy van tapasztalatom. És igen, nem a legkönnyebb most munkát találni főleg egy kis városban, ezt is nehezen szereztem. Ezért is van buntudatom mert boldognak kene lennem. Valójában ezt már eldöntöttem, hogy még egy ideig ezt csinalom csak senkinek nem tudom elmondani a problémámat, muszáj volt kiírnom. Köszönöm a tanácsod, jól esett :)
2021. márc. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!