Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes egyetem mellett...

Érdemes egyetem mellett elkezdeni ezzel foglalkozni mellékállásként?

Figyelt kérdés

Megkeresett a három betűs vállalat ( OnnVnnB) a héten azzal, hogy dolgozzak náluk.

Utánna olvastam ennek és találtam hideget, meleget a válallatról.

A kérdésem nekem az lenne, hogy ha ezt a tanácsadást becsületesen folytatja valaki tehát ha nem az a cél, hogy az imserőseire rábeszéljen valamit amivel csak nyer és nem segít semmit, akkor mennyit lehet ebből keresni?

Valamint ha neki fognék, de pl. félév után ki szeretnék ebből az egészből szállni, akkor ezt mennyire tolerálják?

Nem meggazdagodni szeretnék ebből, csupán egyetem mellett egy kissebb pénzhez jutni, mert az mindig jól jön.

Ha valaki azt írja, hogy igen vagy nem érdemes bele kezdeni, akkor azt fejtse ki kérem, mert arra vagyok kiváncsi, hogy miért jó és miért rossz?



2021. márc. 23. 10:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#9: érdekes, mert az Index fórumon simán megy ilyen topik, mindenféle véleményeket leírhatnak... Az Indexet nem támadja a cég?
2021. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 Egy Index kaliberű cégnek saját jogászai vannak. Ők válaszolnak egy "kösz, nem kösz, várjuk az idézést" levéllel, és békén hagyják őket. Egy gyk-n meg van kb. 1 fejlesztő és 5 moderátor? Nem tudom, de nagyságrendileg ilyesmi.
2021. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12

Elvileg 5 tagja van a csapatnak a tulajdonossal együtt. Legalábbis hivatalosan. Ha minden igaz, akkor a harmadik fél (tudjuk ki) kéri az egyes válaszok törlését. Én ilyen figyelmeztetést kaptam pár hete a moderátortól.

2021. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#12: hát könnyen lehet... :)

Nem ismerem a GYK hátterét...

2021. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

" Egy Index kaliberű cégnek saját jogászai vannak. Ők válaszolnak egy "kösz, nem kösz, várjuk az idézést" levéllel, és békén hagyják őket."

Nekem nem ez a tapasztalatom. Van Debrecenben egy szélhámos, aki lakóparkot "épít". Engem is behúzott a csőbe, vettem ott egy lakást, amit 3 hónap múlvára ígért, hogy kész lesz, másfél évvel ezelőtt. Azóta is félkész állapotban van. Jelenleg futok a pénzem után. Volt erről egy indexes topic, sokan elmondták a negatív tapasztalataikat. Hogyhogy nem, egyik napról a másikra törölve lett a topic. Azóta is újabb és újabb embereket vág át. A fickónak egyébként kiterjedt bírósági kapcsolatai vannak.

2021. márc. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Mint biztosítási üzletkötő írok ide, kérlek kerüld el azt a céget.

Szép ez a szakma, de azért nem annyira könnyű. Érdemes olyan céghez menni, ahol biztosítanak címanyagot (akkor nem kell az ismerősöket zaklatnod ilyenekkel), de legalább kezdő anyagi támogatást adnak.

Van még egy cég, amit javaslok, hogy oda se menj, hasonló elven működnek mint a fent említett, csak ez a másik hárombetűs (EgyszerűenFantasztikusSzívás).

2021. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!