Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közigazgatásban dolgozók!...

Közigazgatásban dolgozók! Mennyi a béretek?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok végzettséget, munkában töltött évet, milyen hivatal, régió! :)

2021. márc. 23. 15:53
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
84%
Semmire nem elég a 300ezer ft. Egyszer elmegyek a boltba és elmegy 15ezer ft és hús nincs benne:D
2021. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Középfok (3 szakmám van) + emelt szintű végzettség. 34 év szolgálati idő. Köztisztviselő. Komárom-Esztergom megye. 380 ezer bruttó.
2021. júl. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
19%

#12

Meg is érdemled.

2021. júl. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
46%

Keleti város

Érettségim van

Nettó 153ezer


Barátnőm közfogis nálunk, ő 75ezret kap kézhez havonta.

2021. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%

Vegyész Msc diploma, jelenleg 10 év munkaviszony.

2019-ig a Vidékfejlesztési Minisztériumhoz tartozó háttérintézményben végeztem szakmai (laborban vegyész) munkát, kormánytisztviselőként, Budapesten. Kezdetben (2011-ben) nettó 128.000 Ft-ot kaptam, ami 2019-ben felkúszott 150.000 Ft-ig. + itt volt elég sok cafeteria és béren kívüli juttatások. Ha azt is beleszámolom, akkor a nettó 200 majdnem megvolt.

2019-től a Pécsi Tudományegyetemen vagyok tanszéki mérnök Pécsen. Itt garantált bérminimum járna a közalkalmazotti bértábla szerint. De egy kis béralkuval jöttem át. 2019 és 2020-ban nettó 172.000Ft volt a fizetésem, amit 2021-től megemeltek 182.000Ft-ra. Cafeteria 0. Viszont van előnye, pl biciklivel tudok munkába járni mert közel van. (Budapesten minden nap két órát buszoztam.) Nem, a közhiedelmekkel ellentétben nincs 50-60 nap szabadságom. 20 nap alapszabadság jár, erre jön 4-5 nap pótszabadság egy évben.

2021. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%

Úristen, 15-ös, vegyészként 182 nettó?

Gyógyszeriparban dolgozom, kapkodnak a vegyészek iránt, kb 3x-os nettót azonnal megkapnál.


Én 2017-ben egyetemi adjunktusként Pécsett kerestem 145e nettót. Amikor megtudtam, hogy a pályázati adminisztrátorok BSc-s bölcsészdiplomával két épülettel arrébb 600 nettót kapnak, 2 hónap múlva felmondtam a tanszéken és egy gyógyszeripari vállalathoz mentem 450 nettóért. Azóta 4 év alatt ez bónuszokkal együtt megkétszereződött.

2021. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
22%

#16

Ezt magyaráztam neki, de ágál. Valószínűleg a személyiségével vagy valamivel igen nagy baj van, ha mester diplomával ilyen culáger bérért dolgozik.

2021. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
92%

#16 Akkor ajánlj be légy szíves hozzátok és már megyek is, akárhol is van az a cég az országban! Nem viccelek. ELTE-n végeztem kitűnő eredménnyel, műszeres analitikai gyakorlatom van.

#17, a személyiségeddel neked van valami gondod, mert a hátam mögött ilyeneket írsz, szemtől szembe meg nem mered! Mutass nekem Pécsen gyógyszeripari céget, ahol háromszor ennyit fizetnek! Ja, hogy nincs ilyen?! Egészen biztos ennek is a "személyiségem" az oka. Egyről tudok, ahova még régebben jelentkeztem is. Zsákokat hordani vettek volna fel minimálbérért. Az tényleg "sokkal jobb" lenne! Mint ahogy írtam neked privátban, az elmúlt egy évben kb 100 jelentkezést adtam be, a 97% válaszra se méltat, 2% azt írja hogy túlképzett vagyok, 1% venne fel hasonló bérért az ország túlsó végében. Nyilván ennek is én vagyok az oka... Az önéletrajzom elérhető a munkáltatók számára az egyik nagy állásközvetítő portálon. Eddig biztosítók kerestek, hogy menjek ügynöknek. Ennyit a "kapkodásról"...

2021. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
96%
18 adom. Eddig soha, de soha nem méltattak válaszra se gyógyszeripari cégek, holott időben végeztem, jeles diplomával. Az önéletrajzokat megmutatják a már bent lévő kollégáknak, akik meg ugye egymást ajánlák be (egyikük se volt épp lángelme, hogy finoman fogalmazzak. Szó nincs arról, hogy te vagy én nem lennénk "elég jók".
2021. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
42%
Bp, n megélsz havi 200 ból is ha van lakásod saját csak havi egy mozinál többre nem futja majd és az akciókat is nagyon nézni kell. Plusz felejtősek az új háztartási gépek eszközök vagy csak részletre... Szóval hónapról hónapra és persze egészségesen...
jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!