Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ingatlanközvetítő állásra...

Ingatlanközvetítő állásra jelentkeztem (még eddig soha nem dolgoztam ingatlanközvetítőként) és meglepően kb. 30 jelentkező volt rajtam kívül, az ingatlanközvetítő munka ennyire népszerű?

Figyelt kérdés

Mivel laikusként van véleményem az ingatlanközvetítő állásról, illetve például a gyakorikerdesek.hu oldalon is rákerestem véleményekre, melyek szintén az én véleményemet tükrözik, meglepődtem, hogy ilyen sok jelentkező volt rajtam kívül. Akiket figyeltem, amikor előadást hallgattuk az előadótól és mindenki feszült figyelemmel hallgatta őt és úgy láttam, komoly állásnak tartják. Én csak átmeneti megoldásként tekintek rá mindaddig, amíg a végzettségemnek megfelelő állást találok.


Kinek van sikerélménye az ingatlanközvetítésben?


2021. márc. 31. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
A sales melók között szerintem (kezdőként!) a legrosszabb választás. Mivel ezek mind jutalékos melók 0ft fizetéssel, bárkit felvesznek, és azért jelentkeznek sokat mert rengeteg munkahely megszűnt. Az MLM se véletlenül pörgött fel. Jó ha 1 lakást sikerül eladni egy hónapban ha nincs rendes kapcsolatrendszered meg rutinod. Volt ismerősöm aki megpróbálta, neki se jött össze. Szó szerint 8 órában hirdetőket kell hívogatnod, akikből 100/99 elhajt. Amit még írsz, tipikusan álmokat adnak el, akárcsak bármilyen jutalékos saleses vagy MLM meló.
2021. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na, nekem lett igazam! Újra keresnek ingatlankozvetitot oda, ahova 30 jelentkező jelentkezett előzőleg. Mivel ezek szerint a 30 jelentkező sem vállalta végül, ilyen átverős, tisztességtelen állást, akkor itt nem a 30 jelentkezőben van a hiba.......
2021. ápr. 13. 03:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Azóta ingatlanos lettél? Sajnos tapasztalat, hogy nem éri meg. A legtöbb ember pár hónap után otthagyja, mert a kiadás tetemes (mobil, benzin, profi fényképező, laptop, egyéni vállalkozás, könyvelő) a bevétel pedig nulla.
2022. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!